Jak już wiecie z naszego portalu, w piątkowe przedpołudnie doszło do pożaru w domku jednorodzinnym przy ulicy Szkolnej w Siemyślu. Najważniejsza wiadomość jest taka, że nikomu nic się nie stało. Straty materialne są jednak spore.

Ogień wybuchł w pomieszczeniu kotłowni, przylegającym do budynku. Na szczęście miało ono osobne wejście i dym nie przedostał się do pomieszczeń mieszkalnych. Mimo to, pożar narobił sporych szkód. Spłonęły rzeczy nagromadzone w kotłowni. Nie wiadomo co dokładnie było przyczyną pożaru. Możliwe, że składowane przedmioty były zbyt blisko pieca. Do tego ucierpiała instalacja elektryczna i hydrauliczna. Dzięki szybkiej interwencji straży udało się stłumić pożar w jednym pomieszczeniu, tak aby nie przeniósł się na resztę budynku. W gaszeniu brały udział zastępy strażaków zawodowych z Kołobrzegu oraz OSP Charzyno i Siemyśl. Na czas akcji do Kołobrzeskiej jednostki dla zabezpieczenia miasta przyjechali strażacy z OSP Ustronie Morskie.


Komentarze  
0 #1 sarenka 2017-11-10 18:55
a ze Świecia nie dojechali? przecież to czołówka na wszystkich zawodach w powiecie
Cytować
+2 #2 paweł x 2017-11-10 20:01
Po co ten zbędny komentaż przecież jest straż na miejscu
Cytować
+1 #3 Strażak 2017-11-11 00:36
No myślę że Świecie było alarmowane ale nie miał kto wyjechać. W tak dużych akcjach pierwsze alarmowane są jednostki gminne, liczy się czas dojazdu. Zdarza się że nie ma kto wyjechać.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl