Po rezygnacji Wioletty Brzezińskiej z pełnienia funkcji zastępcy Wójta Rewala i kierowania gminą, teraz pokieruje nią Maciej Bejnarowicz. Przypomnijmy, wójt gminy Rewal został odwołany przez premier Beatę Szydło po tym jak zadłużenie samorządu m.in. w parabankach, przekroczyło 130 milionów zł.

Dotychczasowy zastępca wójta gminy Kołobrzeg, został powołany na pełniącego obowiązki wójta przez wojewodę zachodniopomorskiego. Kandydaturę Bejnarowicza zatwierdziła premier Beata Szydło. Po odejściu zastępcy wójta na ul. Trzebiatowskiej pozostanie więc wakat. Nieznane są jeszcze decyzji wójta Włodzimierza Popiołka czy powoła on nowego zastępcę, a jeśli tak to kto może nim zostać. Warto wspomnieć, że na jesieni przyszłego roku odbędą się wybory samorządowe, czy gmina Kołobrzeg pozostanie więc do tego czasu bez zastępcy. (stm)
Komentarze  
-2 #1 Romanescu 2017-11-13 14:38
Gratulacje Macku.
Cytować
+8 #2 ZKL-PO 2017-11-13 14:53
nie znam człowieka ale mam nadzieję, że wie co robi. Trzeba miec jaja żeby dobrowolnie wejśc w takie zadłużenie gminy
Cytować
+8 #3 Dobre 2017-11-13 15:43
...Zatwierdziła premier Beata Szydło... Tylko pogratulować takiego zatwierdzenia :)
Cytować
+14 #4 headhunter 2017-11-13 16:29
W Urzędzie Gminy pracuje taka starsza pani - jeszcze pozostała po poprzednim wójcie. I tak większość pracowników i petentów uważa , że to ona rządzi w gminie , więc może "umocować" ją oficjalnie i zakończyć tę trzyletnią farsę ??? Niech pan Popiołek obejmie stanowisko zastępcy , a ona niech zostanie wójtem.
Cytować
-4 #5 hot dog 2017-11-13 17:48
osiedle w Grzybowie jest namacalnym dowodem problemu z jakim boryka się wiele wspólnot w okolicy. Po prostu administratorzy w wielu przypadkach olewają mieszkańców i owszem robią coś ale w tempie przysłowiowego żółwia, albo wcale, wyszukując niestworzone problemy aby nie dokonywać zmian. Po co się przepracowywać. Grunt to działać w myśl zasady – co masz zrobić jutro zrób za 30 dni, a będziesz miał miesiąc wolnego.
Cytować
-4 #6 Wilczek 2017-11-13 21:57
Nowym zastępcą móły zostac Andrzej urwała
Cytować
0 #7 placzka 2017-11-14 00:03
Mata dla mnie we FeSStung :o
Jakies zlecenie :-?
Jaka stawka :-*
Cytować
+6 #8 ONUFRY 2017-11-14 09:31
Ten wolny etat to w sam raz dla mnie. Zawsze marzyłem aby pomagac ludziom z gminy Kołobrzeg, a na tym stanowisku będę się spełniał zawodowo. Kwalifikacje mam wyśmienite, ale chyba nie spełniam podstawowego wymogu: nie mam znanego nazwiska :-| jak Pan Maciej. A to chyba nieformalny :D wymóg konieczny.
Ale z innej strony - zobaczcie ludzie jak ta aktualna jeszcze Platfusiarniana władza robi nas Kołobrzeżan w trąbę. Może akurat niekoniecznie chcę tu dac przykład tego Pana Macieja, bo nie znam człowieka i nie kojarzy mi się on zbytnio z kołobrzeską PO, nawet nie wiem czy należy do jakiejkolwiek partii. Ale zobaczcie na obsady przeróżnych instytucji zależnych od Gromka i Hoka - W ŚWIETLE JUPITERÓW, BEZ ŻADNYCH ZAHAMOWAŃ MORALNYCH I ETYCZNYCH wsadzają swoich (nierzadko są to pociotki), nie dopuszczając nas zwykłych Kołobrzeżan, często gęsto nawet nie ma jakiegokolwiek ogłoszenia o wolnym wakacie. Ciemnemu ludowi potem wciskają, że ta osoba co zdobyła tą pracę miała najlepsze papiery, a gawiedź się cieszy i dalej potulnie idzie na nich głosowac !!! Powiązania osób zdobywających pracę są różne i podłużne, główne fuchy typu prezes czy dyrektor to mianowani przez Prezydenta, pozostałe stanowiska już wewnątrz samych instytucji to patologie pociotkolandii, gdzie przysłowiowo Pani Stasia jako "stara wyga" ma najwięcej do powiedzenie i załatwia pracę dla swojej rodziny, rodzin innych pracowników itp., Prezydent, Starosta niby niczego się nie domyśla, bo niby skąd biedny ma to wiedziec :lol: ? Są też fuchy niekoniecznie te z najwyższego świecznika, ale zarezerwowane dla partyjniaków, jak np. kierownicy ośrodków wczasowych podległych pod oczywiście Uzdrowisko Kołobrzeg. Ludzie ręce opadają !!! Kołobrzeg to naprawdę jeden wielki Rodzinny Kołobrzeg. Chcecie by wasze dzieci pracowały na zmywaku w Londynie - głosujcie tylko na PO !
Cytować
+3 #9 koneser 2017-11-14 19:22
Mikołajczakowa wróc, bez ciebie gmina to jak zdechła rodzina. Może Kowalski przyjdzie, bo biedaczek musi dorabiac do kiepskiej emeryturki jako radny. Najlepsza
będzie Hokowa.
Cytować
+3 #10 Swojak 2017-11-14 19:36
Wielka strata dla gminy, jedyny kumaty i normalny w całym powiecie
Cytować
+1 #11 popo 2017-11-18 21:27
Super decyzja pani premier zrób pan porządek z działem sportu w drużynie Wybrzeża Rewal płaci się duże pieniądze dla pseudo grajków ze Szczecina. Cięcia są wskazane tak zadłużonej gminy a dla 4 kibiców płaci się duże pieniądze.
Cytować
0 #12 popo 2017-11-18 21:31
Cytuję popo:
Super decyzja pani premier zrób pan porządek z działem sportu w drużynie Wybrzeża Rewal płaci się duże pieniądze dla pseudo grajków ze Szczecina. Cięcia są wskazane tak zadłużonej gminy a dla 4 kibiców płaci się duże pieniądze.

5 liga a takie pieniądze na klub amatorski gdzie pieniądze na dzieci.
Cytować
0 #13 Charis 2017-11-23 02:40
Gameplay is crafted and moved from games.

Look into my page; homescapes game: https://www.npmjs.com/package/homescapeshackcheatsnosurvey
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Łukasz Mielnikiewicz