VI edycja Światowego Festiwalu Morsowania odbędzie się w dniach 12-14 stycznia przyszłego roku. Na razie organizatorzy nie podali szczegółów imprezy wiadomo jednak, że po raz kolejny odbywać się ona będzie na plaży centralnej w okolicach molo.

Dla wszystkich przygotowane będą liczne atrakcje rekreacyjno - sportowe. Wiadomo również, że na pewno odbędzie się marsz nordic walking połączony z I Zimowymi Mistrzostwami Polski w Nordic Walking. Nowością dla wszystkich będą pokazy zimowego Surfingu oraz wyjątkowy StandUp na plaży.

Tradycyjnie odbędzie się "Bal Morsów". Przez cały czas trwania imprezy w specjalnie z tej okazji zbudowanej Wiosce Morsów trwać będzie zimowy Jarmark Solny. Chętni skorzystają też bezpłatnie z sauny-beczki, tzw. gorącej ruskiej bani oraz bani lodowej. Powstanie również specjalna strefa gastronomiczna przygotowana dla wszystkich , którzy odwiedzą festiwal. Według zapowiedzi organizatorów podczas trwania Festiwalu, Kołobrzeg odwiedzą setki morsów z wszystkich polskich klubów. Swój udział zapowiedziały również morsy z innych krajów.
Komentarze  
+1 #1 ONUFRY 2017-11-15 08:02
Że co niektórym chce się wyprawiac takie głupoty, samo morsowanie jeszcze rozumiem, ale te wszystkie rzeczy (bal morsów, jarmarki, spotkania, chlania itp. itd.). Chyba morsy jesteście na co dzień samotnymi ludźmi skoro szukacie wrażeń !
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl