Od poniedziałku działa nowy system CEPiK 2.0, czyli system Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Szybsze, niż zakładano pierwotnie, wprowadzenie rzeczonego systemu jest wynikiem podpisania przez Prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacji do ustawy o ruchu drogowym, zakładającą wejście w życie nowych przepisów dotyczących CEPIK.
Już wcześniej pracownicy urzędów ostrzegali, że wprowadzenie zapowiadanych zmian do systemu może nastręczyć nie lada problemów. We wtorek wszystkie obawy się potwierdziły, a starostwa powiatowe w naszym kraju borykały się teleinformatycznymi kłopotami. Nie inaczej było w Kołobrzegu gdzie w związku z pracami modernizacyjnymi nie można było dokonać większości działań związanych z rejestracją pojazdów w Wydziale Komunikacji.Komentarze  
-8 #1 OSIEDLE BAłTYK GRZYBOWO 2017-11-14 16:40
Stowarzyszenie Osiedle Baltyk czyli samowolne przedstawicielstwo 105 właścicieli nieruchomości na zamkniętym Osiedlu Baltyk w Grzybowie , wykonało słowami Marka Rowińskiego płaczliwy,sentymentalny felieton prozy cytując slagan spółki Osiedle Baltyk Spzoo, ,, CAŁY ROK NA WAKACJACH””. Oczywiście konkluzją jest STOW. OB. jest OK, spółka Developer jest wszystkiemu winna i,, BE’.
Tego aroganckiego sposobu myślenia wszyscy znający ten Zarząd : Henryk Rupnik, Andrzej Bielankiewicz , Alois Thomys , Dorota Blocher, , Marek Rowiński,. Tomasz Kubacki mogą się zawsze spodziewać. Mający trochę literackiego zacięcia główny JASTRZĄB , /czyli ptak łowny i niebezpieczny , nie znoszący odrębnego zdania /, Marek Rowiński nawet nie wspomina co takiego wykonał Zarząd, aby tak ciepło o nim mówić. Samo wykonanie tytanicznej pracy bez efektów wartości dodatniej jest mało istotne, osły też b. dużo pracują , ale mały pożytek jest z ich wysiłku. Efekty są mierne , bowiem robią to ludzie skłócający się z mieszkańcami Osiedla Baltyk i bez żadnej chęci porozumienia się. Nawet prawnicy szt. 3 nie mogą znaleźć wspólnego języka z tymi ludźmi , tyluż tez odeszło lub zostało zwolnionych / ostatnia Pani Mecenas jako jedyna znalazła kontakt i pewne rozwiązania tej napiętej sytuacji/. Dlaczego Rowiński nie pisze, że Zarząd polecił mieszkańcom niepłacenie opłat administracyjnych na konto Zarządcy, tylko na rachunek depozytowy bez zgody Sądu?, bo na tę zgodę Zarząd jeszcze czeka. To jest główną przyczyną ,,upadłości” Administratora i zaprzestania od 01.12.2017 usług ochrony , monitoringu, konserwacji urządzeń , przez co Osiedle Baltyk jest łatwym kąskiem dla przestępstw przeciwko mieniu / tam mieszka na stałe b. mało mieszkańców i można b. łatwo bogato urządzone mieszkania złupić/- naprawdę boję się pisać na forum, bo to jest b. prawdopodobne. I to będzie Wasze osiągnięcie : Henryk Rupnik, Andrzej Bielankiewicz , Alois Thomys , Dorota Blocher, , Marek Rowiński,. Tomasz Kubacki Musimy jednak objektywnie przyznać,że Pan Prokurent Spółki Osiedle Baltyk B. Malinowski nie przyczynił sie do polubownego zakończenia sporu i b.przegapił prawie wszystkie możliwości mediacji, On jaki i Rupnik za bardzo uwierzyli w siły swych prawników i prawników doradców.
My rozumiemy, że każdy chwali swoje osiągnięcia, ale nie może to być kosztem komfortu życia i bezpieczeństwa mieszkańców, czasami w podeszłym wieku bez możliwości szybkiej asymilacji do zmieniaiących się warunków. My powinniśmy wzajemnie dużo bardziej serdecznie i obowiązkowo podejmować takie decyzje z myślą o wszystkich, nie tylko w swoim interesie ulicy Spacerowej. Teraz bez ochrony mamy się o wiele bardziej korzystniej dla Was bo jest jedyne realne osiągnięcie STOWARZYSZENIA OSIEDLA BALTYK za 18 m-cy działalności. Ciekawe kto pierwszy odczuje nowe zagrożenia i spadki wartości nieruchomości na otwartym już OSIEDLU BALTYK--/ 950.000zł za pól domu to w tych warunkach na takim osiedlu śmiech/.
Cytować
+10 #2 WSIur 2017-11-14 16:54
Idz płaczku płacz gdzie indziej a nie zaśmiecasz net.
A tak sie pieknie mieszkało amerykańsko kamery bajery pompki i rowery ;)
Cytować
+7 #3 energetyk 2017-11-14 18:24
Pani(e) OBG jaki to problem ze staruszkami? Niedaleko jest luksusowy dom dla niemieckiego seniora, ochrona 100% nikt im tam nie wyjdzie i nie ucieknie, dobre jedzenie, zabawy na śniegu, czyli czas wolny do dyspozycji kuracjuszy zabezpieczony, a u was druty kolczaste teraz potrzebne, oaza dobrobytu typu Carington lub Isaura, z czym wy zasadniczo teraz do ludu startujecie? Koniunktura na luksusowe domy spada i to jest pierwszy znak przegrzania na rynku nieruchomości. Chcieliście Ameryki, to macie wasze Las Wegas, tylko bez lasu, bo tego w Grzybowie nie uwidzisz, wycieliście go wy dranie i egoiści!
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Łukasz Mielnikiewicz

 

×
Reklama