17 listopada Stowarzyszenie Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz Ich Rodzin i Przyjaciół „Feniks” w Kołobrzegu we współpracy z Zachodniopomorską Filią Sekcji Naukowej Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Środkowo Pomorskiego Centrum Zdrowia Psychicznego w Koszalinie organizuje Zachodniopomorskie Forum Psychiatrii Środowiskowej.
Jak czytamy w nadesłanym komunikacie Forum adresowane jest do wszystkich pasjonatów, ekspertów działających zgodnie z ideą psychiatrii środowiskowej oraz ich beneficjentów. Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele władz miasta, młodzież szkolna i nauczyciele, organizacje pozarządowe, publiczna służba zdrowia, zwłaszcza agendy opieki środowiskowej.

Celem organizowanego wydarzenia jest pogłębianie wiedzy uczestników na temat środowiskowej opieki nad osobami chorującymi psychicznie i zwiększenie świadomości nad rolą rodziny w holistycznym podejściu opieki psychiatrycznej, środowiskowej. Konferencja stwarza możliwość naukowego propagowania i umacniania idei Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego, idei reformy psychiatrii – Centrum Zdrowia Psychicznego. Udział w konferencji to okazja do wspólnej refleksji i wymiany doświadczeń zarówno praktyków, jak i odbiorców środowiskowego modelu psychiatrycznej opieki zdrowotnej. To również możliwość zwiększenia świadomości na temat stanu psychiatrii środowiskowej Polsce jako nowego modelu zgodnego z aktualnymi trendami w krajach Unii Europejskiej. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie z psychiatrią środowiskową w województwie zachodniopomorskim.

Forum Psychiatrii Środowiskowej odbędzie się 17 listopada br. w Społecznej Akademii Nauk w Kołobrzegu przy ul. Kasprowicza 10. Początek spotkania o godz.16.00.
Komentarze  
0 #1 Caren 2017-11-27 21:43
I have checked your blog and i've found some duplicate content,
that's why you don't rank high in google's search results, but
there is a tool that can help you to create 100% unique articles, search for: Boorfe's tips unlimited content

my blog post; AkilahSmall: https://Silvia055.blogspot.com
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Łukasz Mielnikiewicz