W czwartek zaplanowano pracę remontowe na "nadmorskiej trasie" do Trzebiatowa. Droga powiatowa pomiędzy Rogowem a Mrzeżynem przechodzi gruntowną modernizację. Obecnie na placu budowy wymieniana jest nawierzchnia asfaltowa a kierowcy muszą przygotować się tam spore utrudnienia.


 Jak informuję wykonawca inwestycji 23 listopada w godzinach od 8:00 do 22:00 droga będzie całkowicie zamknięta. W tym czasie na  przeprowadzone zostaną prace polegające na wykonaniu warstwy ścieralnej z mieszanki SMA o grubości 5 cm.  Prace remontowe na dwukilometrowym odcinku drogi powinny zakończyć się w grudniu. Wzdłuż remontowanej jezdni powstaje również ciąg rowerowo-pieszy. Ma on być przedłużeniem istniejącej już ścieżki rowerowej, która wiedzie z Kołobrzegu.

Komentarze  
+18 #1 REAL 2017-11-23 10:48
Ten tytuł może wprowadzać ludzi w błąd bo droga 102 z Kołobrzegu do Trzebiatowa jest przejezdna.
Cytować
+5 #2 Ello 2017-11-23 20:37
Kto to ku... pisał ? Droga redakcjo błagam , poprawcie ten artykuł.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Łukasz Mielnikiewicz