Z powodu wymiany nawierzchni na przejściach dla pieszych jedna nitka tej ulicy została wyłączona całkowicie z ruchu. Nie przejedziemy od strony mostu na Parsęcie w kierunku Armii Krajowej. Zmotoryzowanym najłatwiej będzie się kierować bezpośrednio ul. Frankowskiego do skrzyżowania ulicy Dworcowej z Armii Krajowej lub ulicą Rzeczną

Prace na ulicy Łopuskiego podzielone zostały na dwa etapy. W pierwszej kolejności przeprowadzono wymianę nawierzchni od centrum w kierunku mostu na Łopuskiego. Obecnie prace prowadzone są w przeciwłegłym kierunku.


Nowe przejścia dla pieszych będą wykonane z lepiej widocznej, czerwonej kostki. Podobne pojawiły się na ulicy Sybiraków oraz 1 Maja na wysokości Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza.
Komentarze  
+14 #1 Master Yoda 2017-11-28 09:15
Oświetlcie je mocnym światłem i pulsującym nad przejściem, plus nie czerwona kostka tylko odblaskowa farba. Bez tego przejścia nadal będą niebezpieczne.
Cytować
+2 #2 PO_jeb 2017-11-28 18:39
Cytuję Master Yoda:
Oświetlcie je mocnym światłem i pulsującym nad przejściem, plus nie czerwona kostka tylko odblaskowa farba. Bez tego przejścia nadal będą niebezpieczne.

Lepsze by były inteligentne światła na przyciski i kamera
Cytować
+2 #3 rowerzysta 2017-11-28 19:48
Dlaczego na A. Krajowej, na Rzecznej, na Gierczak na przejściach położono kostkę granitową / super / a na Łopuskiego wymieniamy bruk na polbruk ????
Cytować
0 #4 Właściciel chlopa 2017-11-29 02:48
A kiedy zrobią dalszą część ścieżki rowerowe? Zrobili nowy mostek przez Parsęte a dalej [...]coooo
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl