×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Wspólnie z kołobrzeska policją i strażą miejską, Szkoła Podstawowa nr 9 zorganizowała konkurs bezpieczeństwa. Skierowany był do uczniów klas szóstych podstawówek z terenu powiatu kołobrzeskiego. Każda wystawiona przez placówkę ekipa liczyła trzy osoby. W turnieju wzięło udział dziesięć szkół, nie tylko z Kołobrzegu, ale i z Gościna, Siemyśla, Czernina i Ustronia Morskiego. Wszystko odbywało się w dwóch etapach – pisemnym i praktycznym.

Tematyka obejmowała nie tylko bezpieczeństwo na drodze, ale także podczas pobytu w domu, przeciwpożarowe i pierwszą pomoc. Zdania wykonywane były pod okiem mundurowych. Pierwsze trzy drużyny otrzymały nagrody rzeczowe. Najlepsza okazała się szkoła z Czernina. Tuż za nią na miejscu drugim uplasowała się drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 4 w Kołobrzegu. Miejsce trzecie przypadło organizatorowi turnieju Szkole Podstawowej nr 9 w Kołobrzegu.


Komentarze  
-8 #1 ONUFRY 2018-01-10 16:06
I co nas to obchodzi? Nooby...
BUHAHAHAHA
Cytować
0 #2 Mewas 2018-01-10 23:07
Gratulacje dla całej drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 4 :-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl