Zablokowana droga wojewódzka nr 163, w okolicy miejscowości Pyszka (gmina Dygowo), to efekt zderzenia do jakiego doszło tam w środę wieczorem. Według wstępnych ustaleń, na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedno z aut wypadło poza drogę do rowu.

W wyniku zderzenia jedna osoba została zabrana karetką do kołobrzeskiego szpitala. Na miejscu pojawili się również strażacy, którzy zabezpieczyli rozbite pojazdy. Sprawę wyjaśniała kołobrzeska policja.


Ostrzegamy przed śliską nawierzchnią. IMGW ostrzega przed marznącymi opadami w czwartkowy poranek. Chociaż narażone są głównie południowe powiaty województwa zachodniopomorskiego, to również w Kołobrzegu i okolicach na drogach może być bardzo ślisko.

Komentarze  
+11 #1 Latający Czestmir 2018-01-11 10:38
Ciemno, mokro, ślisko. Wszyscy mówią, piszą - wolniej, ostrożniej. Ale po co?
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl