Co roku obiecujesz sobie, że rzucisz palenie, zaczniesz oszczędzać albo zrzucisz zbędne kilogramy? Jednym z najczęstszych postanowień jest obietnica zdrowego stylu życia. Ostatnie badanie pokazały, że aż 80% kobiet postanawia zadbać o swoją sylwetkę w Nowym Roku. Niestety tylko 50% z nich zapisuje się na siłownię i po kilku tygodniach zaprzestaje ćwiczeń pod różnymi pretekstami.

20% ankietowanych nawet nie rozpoczyna zajęć. Pozostałe Panie są wytrwałe i mogą poszczycić się zdrową i piękną sylwetką. Jakie Wy miałyście postanowienia noworoczne? Czy zależy Wam na zdrowym wyglądzie i pięknej sylwetce? Najwyższa pora wybrać odpowiednią aktywność fizyczną, która będzie towarzyszyła Wam przez najbliższy rok.

- Atmosfera na zajęciach SalsaFit jest rewelacyjna. Wszystkie Panie przychodzą, żeby tańczyć, ćwiczyć, wypocić problemy całego dnia oraz świetnie się bawić. Ciężko było się zmotywować i zapisać na pierwsze zajęcia, ale później nie mogłam się doczekać poniedziałku i kolejnych zajęć – mówi Krystyna Zabłocka, uczestniczka zajęć FORMUŁA S w Szkole Tańca i Fitnessu SalsaFit.


w swojej ofercie ma do wyboru zajęcia FORMUŁA S, czyli szybki sposób na osiągnięcie rozmiaru S. To unikalne połączenie 3 poziomów intensywności i 3 rodzajów treningu w jednym: TABATA, ĆWICZENIA WZMACNIAJĄCE i STRETCHING z elementami JOGI i BALETU.

Inną propozycją na zrzucanie zbędnych kilogramów jest ZUMBA, czyli fuzja tańca i aerobiku, która poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, pozwala dbać o kondycję oraz wprawia nas w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę imprezy i totalnie porywają do zabawy. Tak jak w przypadku Formuła S, Panie z zajęć wychodzą zlane potem i zrelaksowane.

Dla kogo są przeznaczone zajęcia? Kurs kierowany jest tylko i wyłącznie do kobiet, niezależnie od predyspozycji fizycznych.

- Często Panie, które są nie najmłodsze i nie mają figury modelki lub są po ciąży krępują się iść na siłownię, gdzie również są Panowie. My zapraszamy na nasze zajęcia tylko i wyłącznie Panie, które są różnej kondycji, różnych rozmiarów. Uczestniczki we własnym gronie mogą tańczyć, odchudzać się bez żadnego skrępowania. Nasze instruktorki szkolone są nie tylko pod kątem technicznym przygotowywania zajęć, ale również w kwestii stwarzania przyjaznej atmosfery - mówi założycielka Szkoły Paulina Sokół.

Można pisać bez końca o atutach zajęć w Ogólnopolskiej Szkole Tańca i Fitness dla Kobiet SalsaFit: o zrzuconych kilogramach, uśmiechach na twarzy kursantek, różnych lokalizacjach. Atutem jest również cena, ponieważ opłata za tę formę aktywności nie jest wygórowana - to jedyne 100 złotych za 10 tygodni zajęć/raz w tygodniu lub 180 zł za 10 tygodni zajęć/dwa razy w tygodniu.

Startują nowe grupy - to okazja żeby do nas dołączyć ! Zapisy telefoniczne pod nr 662 174 227.
Więcej na stronie: www.salsafit.pl lub na FB: https://www.facebook.com/salsafitzachodnio/

Kołobrzeg

Poniedziałki od 15 stycznia
Godz. 19:00 – 19:50 Formuła S
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
ul. Łopuskiego 42-44

Piątki od 12 stycznia
Godz.18:30 – 19:20 Zumba
Szkoła Podstawowa nr 8
ul. Bogusława X 22

Radzikowo

Wtorki od 23 stycznia
Godz. 19:00 - 19:50 Zumba
Piątki od 12 stycznia
Godz. 20:00 - 20:50 Formuła S
Szkoła Podstawowa nr 6 w Radzikowie
ul. Poznańska 9