Web
Analytics
Walentynki dla Darka
To już siódmy raz kiedy uczniowie Zespołu Szkół Morskich zorganizują walentynkową akcję charytatywną, dla byłego ucznia ZSM Darka Niedzieli.
Dzisiaj Darek ma 29 lat. W 2008 roku wracając ze szkoły uległ wypadkowi komunikacyjnemu i przez długi okres przebywał w śpiączce. Cały czas potrzebna jest mu bardzo intensywna rehabilitacja. Jego powrót do zdrowia wymaga leczenia specjalistycznego i systematycznej, intensywnej rehabilitacji.

Pomóc mu w tym chcą młodsi koledzy i koleżanki oraz nauczyciele. 13 lutego w placówce przy ul. Arciszewskiego zaplanowano charytatywny kiermasz. Będzie w nim można zakupić m.in. pierogi, tosty, sałatki, zapiekanki i wszelkiego rodzaju wypieki. Przygotowano również część artystyczną. Początek imprezy zaplanowano na godz.9.00. Organizatorzy zachęcają wszystkich kołobrzeżan do udziału w akcji - Liczy się każda złotówka!
Komentarze  
+1 #1 kaska 2018-02-13 20:50
Brawo mlodziez jak super poczytac ze interesujecie sie zdrowiem starszego kolegi pewnie wiekszosc zwas go nie zna .
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl