Mieszkanie na cichym i zielonym OSIEDLU PODCZELE. Zlokalizowane w odległości około 5 km od centrum miasta, 600 metrów od morza z czystą, szeroką i piaszczystą plażą. Dojście do plaży przez teren Eko-Parku „Natura 2000”, którędy przebiega jedna z najdłuższych ścieżek rowerowych w Europie, dająca możliwość uprawiania sportów np. nordic walking, jogging. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, ciszę i zdrowy tryb życia.

W bliskim sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, kościół, poczta, przychodnia lekarza rodzinnego, sklepy spożywcze, punkty handlowo-usługowe, bankomat, przystanek MKS tuż za blokiem (odjazdy autobusów co 20 minut).

Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,34 m2 na pierwszym piętrze w bloku o niskiej zabudowie (2-piętrowe). Do mieszkania przynależna jest piwnica. Stan lokalu mieszkalnego zgodny z załączonymi zdjęciami. Mieszkanie z dwustronnym rozkładem (północ-południe), przestronne i słoneczne. Sprzedawane z pełnym wyposażeniem (wszystkie meble + sprzęty), w tym kuchnia z zabudową (meble na wymiar, lodówka, płyta indukcyjna, zmywarka, okap, piekarnik z funkcją mikrofali). Budynek w którym zlokalizowane jest mieszkanie posiada ocieplenie, domofon, zadbaną klatkę schodową. Od strony północnej dużo zieleni oraz plac zabaw dla dzieci. Od strony południowej zieleń i nasadzenia. Przed wejściem – miejsca postojowe. Ogrzewanie, woda – miejskie

Telefon kontaktowy: 608115008 lub 606425591

Cena: 319 tysięcy (do negocjacji).
m_mieszkanie (1)
m_mieszkanie (2)
m_mieszkanie (3)
m_mieszkanie (4)
m_mieszkanie (5)
m_mieszkanie (6)
m_mieszkanie (7)
m_mieszkanie (8)
m_mieszkanie (9)
m_mieszkanie (10)
m_mieszkanie (11)
m_mieszkanie (12)
m_mieszkanie (13)
m_mieszkanie (14)
m_mieszkanie (15)
m_mieszkanie (16)
m_mieszkanie (17)
m_mieszkanie (18)
m_mieszkanie (19)
m_mieszkanie (20)
m_mieszkanie (21)
m_mieszkanie (22)