13 marca o godzinie 16.00 rozpocznie się pierwsze z cyklu 10 warsztatów artystycznych dla osób w wieku emerytalnym z terenu Kołobrzegu. Na zajęcia zapraszają Bałtyckie Stowarzyszenie Sieciarnia i Pracownia Ceramiki Unikatowej „Portowa 15”.

Podczas kilku spotkań uczestnicy warsztatów zdobędą wiedzę na temat ceramiki oraz wykonują własne dzieła - różnymi metodami (np. metodą wygniatania, wałeczkową) i w wybranych formach (płaskorzeźba, rzeźba przestrzenna, przedmiot użytkowy).

Warsztaty są bezpłatne i adresowane są do osób mających już za sobą pierwsze twórcze przygody, a także zupełnych nowicjuszy. Wymagany jest tylko zapał, chęć doświadczenia czegoś nowego i obecność.

Warsztaty są dofinansowane z budżetu gminy miejskiej Kołobrzeg. Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać chęć udziału pod nr telefonu 728 84 26 52. Jak czytamy w komunikacie ilość miejsc jest ograniczona.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl