×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Urzędy skarbowe w całej Polsce wydłużają godziny w związku ze zbliżającym się terminem złożenie rocznej deklaracji podatkowej PIT za 2017 rok. To ostatnia chwila na rozliczenie się z fiskusem - czas jest bowiem do poniedziałku - 30 kwietnia. Do ogólnopolskiej akcji włącza się również kołobrzeska "skarbówka".

Placówka przy ul. Armii Krajowej otwarta będzie dla wszystkich interesantów 0d 26 kwietnia godzinę dłużej (od godz.7. 00 do 17.00) Urzędnicy spodziewają się sporych kolejek dlatego namawiają do składania zeznań podatkowych również przez internet. PIT można wysłać droga elektroniczną serwis e-deklaracje.gov.pl lub szybkipit.pl. Wybór tej formy przekazania zeznania w połączeniu z wyborem zwrotu na wskazane przez podatnika aktualne konto bankowe sprzyja szybkiemu otrzymaniu nadpłaty. Roczne zeznanie można także wysłać pocztą. Tu decyduje data stempla pocztowego.

W ostatni dzień czyli 30 kwietnia zeznanie podatkowe będzie można złożyć aż do godz.18.00.
.
Komentarze  
-2 #1 Друг 2018-04-26 11:35
Przerąbane, do siedemnastej i osiemnastej... Tylko współczuc. Jak oni to ogarną?
Cytować
-3 #2 AnonimKrul 2018-04-26 14:00
dlaczego US ma byc czynny dłużej?
Przecież czas na złożenie pitów to było kilka miesięcy.
jak ktoś jest nieogarem to te kilka godzin mu nie pomoże...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl