×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W Rymaniu, Joachima Brudzińskiego, przywitała pełna sala zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Było długie przemówienie, gromkie brawa i „rozmowa z Polakami" w specyficznej formie; pytania do ministra można było przekazać na kartkach, nie zaś bezpośrednio.

„Polityk z krwi i kości", bo tak osobę ministra zaprezentował europoseł Czesław Hoc, na początku spotkania, wygłosił kilkudziesięciominutową przemowę, w której poruszył główne założenia polityki prowadzonej przez obecny rząd. Tłumaczył, że „Polska jest jedna", a Prawo i Sprawiedliwość „nie dzieli Polaków na tych, którzy mieszkają w dużych metropoliach i tych z mniejszych miejscowości". Jak wyjaśniał Brudziński, rządzący chcą rozmawiać ze wszystkimi obywatelami i nie „boją się trudnych pytań".

Nie do końca jednak okazało się to prawdą – po swoim przemówieniu minister odpowiadał na pytania z sali, ale przekazane na kartce i odczytywane przez Czesława Hoca. Wprawdzie sam polityk zachęcił do bezpośredniej rozmowy, ale narzucona wcześniej formuła „dialogu", najwyraźniej onieśmieliła słuchaczy, bo z sali padły jedynie dwa pytania.
Taką specyfikę mają jednak najwyraźniej spotkania polityków PiS z wyborcami; w podobny sposób można było „porozmawiać" z premierem Morawieckim na spotkaniu w Węgrowie, czy z marszałkiem Kuchcińskim w Zgierzu. Na wielu spotkaniach taka formuła spotykała się z krytyką przeciwników partii. W Rymaniu jednak odpowiedzi i przemówienie ministra wzbudzało jedynie aplauz i gromkie oklaski.

W swoim przemówieniu, które minister wygłosił na stojącą, po spektakularnym zejściu ze sceny („posadzili nas tu organizatorzy na wyżynie, nie będziemy stać ponad, chcemy rozmawiać na poziomie równych współobywateli"), poruszył m.in. tematy reformy systemu sądowniczego, protestu niepełnosprawnych, „piątki" Morawieckiego czy imigrantów. Z ust polityka padły słowa „przepraszam" w kontekście senatora Stanisława Koguta (w głosowaniu senatorowie, w tym większości PiS, nie zgodzili się na zatrzymanie i aresztowanie tego polityka podejrzanego o przestępstwa korupcyjne), bo jak sam tłumaczył „wszyscy Polacy są równi wobec prawa czy posłowie, czy senatorowie". W ten sposób Brudziński nawiązał do głośniej sprawy aresztowania posła opozycji Stanisława Gawłowskiego z Koszalina. Jak wyjaśniał, to właśnie Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło zmiany „dysfunkcyjnego systemu sądowniczego do którego nie miało zaufania większość Polaków", dzięki czemu, według polityka, obywatele zyskają przekonanie, że „nie ma świętych krów, a prawo działa równo wobec wszystkich".

Minister Brudziński również, po kilkuminutowym odniesieniu się do trudów życia rodziców opiekujących się dziećmi niepełnosprawnymi, stwierdził, że protestujący w sejmie powinni „obniżyć emocje" i wrócić do „spokojnej rozmowy", a działania minister Rafalskiej nazwał „heroicznymi". - Zakończyliśmy prace legislacyjne, aby podwyższyć rentę socjalną(...) Z naszej strony jest realna wola i chęć niesienia pomocy – tłumaczył polityk przywołując m.in. pomysł stworzenia solidarnościowego funduszu dla osób najbardziej potrzebujących.

Wiele czasu Brudziński poświęcił na omówienie tzw. „piątki" Morawieckiego czyli kilku postulatów, które w najbliższym czasie, według rządzących, mają zostać wprowadzone w życie. Wśród nich jest m.in. 300 złotych wyprawki szkolnej da każdego dziecka, likwidacja barier dla niepełnosprawnych czy wprowadzenie tzw. małego ZUS-u.

Jak tłumaczył minister, Pomorze Zachodnie, do tej pory, „było zwrócone w kierunku Berlina", teraz natomiast będzie „w kierunku Warszawy", bo „tu zaczyna się Polska". Te słowa wywołały duży aplauz u zgromadzonej publiczności.
Natomiast czytane z kartek pytania dotyczyły przede wszystkim problemów pracowników Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy licznie uczestniczyli w spotkaniu, licząc najprawdopodobniej na konkretne zainteresowanie swoimi problemami. Nie udało się jednak uzyskać odpowiedzi, choć to akurat sprawy podlegające pod Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, którym zarządza polityk. Spotkanie w Rymaniu miało oczywisty charakter kampanii (przed)wyborczej, nie było więc czasu na poruszanie kwestii jednej grupy zawodowej. Minister Brudziński obiecał jednak, że wszystkie pytania „będą dokładnie przeanalizowane" i nie pozostaną „bez odpowiedzi".
Komentarze  
+47 #1 jojo 2018-05-14 10:07
Czyli Jojo odpowiadał na pytania ,których nikt mu nie zadawał. To się nazywa dialog i zrozumienie ludzkich potrzeb. Brawo!
Cytować
+38 #2 Wojtek bosy 2018-05-14 10:23
Gdzieś mi wcięło adidasy.
Cytować
-45 #3 Bulion 2018-05-14 10:49
Niezłe, merytoryczne spotkanie. Myślę, że pianiem Platfusiarni nie ma się co przejmowac, tylko dalej robic swoje. Po prostu. Oderwanymi od korytka i osmiorniczek co rzecz jasna nic w wykonaniu PiS-u się nie będzie podobac. Za to zmuszanie naszych dzieci do szybszej edukacji (a w slad za tym do szybszej roboty) oraz podwyższanie wieku emerytalnego (byśmy nie dożyli emerytury) Platformie wychodziło najlepiej. Widzę że artykuł lekko stronniczy, bo redaktor podkreśla że nie można było zadawc pytań bezpośrednio. Szkoda zatem, że wysocy rangą przedstawiciele PEŁO nie chcieli bezpośrednio przed telewidzami odnieśc się do nowych ustaleń dot. Stasia, tylko opuścili studio. PEŁO - totalna kompromitacja. :D
Cytować
-34 #4 Janinka 2018-05-14 11:40
Musiałam wlec się aż do Rymania, ale było warto. Joachim Brudziński jak zwykle nie zawiódł. Było bardzo mądrze, merytorycznie, ale też stanowczo i z dobrą perspektywą na przyszłość. Oby więcej takich spotkań! Cała na Panie Joachimie!
Cytować
-44 #5 wstyd zenada 2018-05-14 12:08
Syczecie jadem, myślałem że ten portal jest obiektywny. Zawiodłem sie!
Cytować
-40 #6 Priest 2018-05-14 12:14
Dobre i merytoryczne spotkanie. Dziękujemy i pozdrawiamy. A artykuł rzeczywiście "lekko stronniczy""..;) Cóż, czegóż to się innego spodziewać w tym regionie..;) Ale może wreszcie, oczekiwane "wybawienie".. nastąpi już niedługo??? ;) Pozdrawiamy serdecznie
Cytować
+42 #7 Cwaniak 2018-05-14 12:54
Kolejny spektakl z serii pytajcie o co chcecie, a my wam, odpowiemy na wszystko co chcemy.
Politycy pis są specjalnie szkoleni jak prowadzic takie spotkania i jak wypowiadac się w innych kanałach poza tvp i tvp info. Niestety to działa i prymitywny elektorat to kupuje. Masakra :(
Cytować
-41 #8 Xyzu 2018-05-14 13:04
Cytuję wstyd zenada:
Syczecie jadem, myślałem że ten portal jest obiektywny. Zawiodłem sie!

Dokładnie myślałem że ten portal jest o wiele więcej wart niż konkurencja ale po tym artykule widzę, ze zamiast obiektywizmu mamy dziwne, krzywe teksty. Można stwierdzić, że ekg jest za PO.
Cytować
+46 #9 jojo 2018-05-14 13:08
EKG nie dało się kupić podobnie jak konkurencja za rade nadzorczą.
Cytować
+39 #10 Admin e-KG.pl 2018-05-14 13:52
Cytuję wstyd zenada:
Syczecie jadem, myślałem że ten portal jest obiektywny. Zawiodłem sie!


To sam słyszymy jak piszemy coś co nie podoba nam się w innych partiach. Dzięki.

Co jest nieobiektywnego? Proszę wskazać nieprawdę
Cytować
-38 #11 Imam kołobrzeski 2018-05-14 13:58
Czerwone pajaki ze swojego komunistycznego bastionu Kołobrzeg troluja wraz ze złodziejami z po ..Wasze dni są policzone ale nie martwcie się 1030 zł na życie wam damy tak jak wy nam dawaliście przez ostatnie 30 lat.Tylko PIS
Cytować
+42 #12 Admin e-KG.pl 2018-05-14 14:05
Ten kraj staje się coraz bardziej nienormalny.
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PO
Komentarz: "Jesteście PiSowcami"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PiS
Komentarz: "jesteście z PO"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w SLD
Tu już zamiennie komentarze o PiS i PO.
Dla twardego elektoratu PO i PiS jesteśmy nieobiektywni bo nie piszemy tak jak chcą
BO MOJA RACJA JEST MOJSZA NIŻ TWOJSZA :D
Uwierzcie, że można mieć inne zdanie niż 2 czy 3 partie i w każdej coś nie pasuje :)
Włączcie myślenie! :)
Cytować
-44 #13 Imam kołobrzeski 2018-05-14 14:53
Heheh ,drogi adminie,
Obserwuj twoje wpisy od lat i nie raz moje komentarze usuwales.Absolutnie jestem pewien ,że jestem nieobiektywny a swoimi artykułami próbujesz marnie manipulować opinie publiczna.Kazdy kto to czyta wie że popierasz kolobrzeska platformę i bromkiem na czele jak również to że nie lubisz PiSu.Kazdy ma prawo do poglądów ale dziennikarz nawet takiego EKG powinien być obiektywny.Ok w jakim artykule krytykujesz obecne władze miejskie? Albo jeśli chodzi o politykę krajowa po ?
quote name="Admin e-KG.pl"]Ten kraj staje się coraz bardziej nienormalny.
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PO
Komentarz: "Jesteście PiSowcami"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PiS

Komentarz: "jesteście z PO"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w SLD
Tu już zamiennie komentarze o PiS i PO.
Dla twardego elektoratu PO i PiS jesteśmy nieobiektywni bo nie piszemy tak jak chcą
BO MOJA RACJA JEST MOJSZA NIŻ TWOJSZA :D
Uwierzcie, że można mieć inne zdanie niż 2 czy 3 partie i w każdej coś nie pasuje :)
Włączcie myślenie! :)
Cytować
-45 #14 Imam kołobrzeski 2018-05-14 14:56
Sam tytuł sugeruje że formuła pytań jest czymś złym ,jakaś ustawka a więc że PiS kłamie i jest be,to oczywista manipulacja
Cytować
+42 #15 Admin e-KG.pl 2018-05-14 15:05
Wpisuj nasz drogi Czytelniku komentarze zgodę z regulaminem.
Rozumiem, że możesz kogoś nie lubi. Ale nie pomawiaj. Masz dowody? Zgłoś to i się tym pochwal.
U nas przez takie rzeczy mamy same wezwania do przekazywania IP ludzi, którzy m.in obrażają i pomawiają innych.
Zamiast zająć się szukaniem tematów to trzeba latać z pismami
Uszanuj to proszę

Cytuję Imam kołobrzeski:
Heheh ,drogi adminie,
Obserwuj twoje wpisy od lat i nie raz moje komentarze usuwales.Absolutnie jestem pewien ,że jestem nieobiektywny a swoimi artykułami próbujesz marnie manipulować opinie publiczna.Kazdy kto to czyta wie że popierasz kolobrzeska platformę i bromkiem na czele jak również to że nie lubisz PiSu.Kazdy ma prawo do poglądów ale dziennikarz nawet takiego EKG powinien być obiektywny.Ok w jakim artykule krytykujesz obecne władze miejskie? Albo jeśli chodzi o politykę krajowa po ?
quote name="Admin e-KG.pl"]Ten kraj staje się coraz bardziej nienormalny.
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PO
Komentarz: "Jesteście PiSowcami"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PiS

Komentarz: "jesteście z PO"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w SLD
Tu już zamiennie komentarze o PiS i PO.
Dla twardego elektoratu PO i PiS jesteśmy nieobiektywni bo nie piszemy tak jak chcą
BO MOJA RACJA JEST MOJSZA NIŻ TWOJSZA :D
Uwierzcie, że można mieć inne zdanie niż 2 czy 3 partie i w każdej coś nie pasuje :)
Włączcie myślenie! :)
Cytować
+40 #16 Admin e-KG.pl 2018-05-14 15:08
gdbyśmy byli Z PO to nie pisalibyśmy do Stanisławie Gawłowskim.
Chciałeś artykuł? Masz ostatni z nich:

Wpisz tytuł:
Tanie mieszkania na wynajem od Platformy? Kolejna propozycja (przed)wyborcza

Było ich wiele. Na każdą z opcji politycznych. Nie wpychajcie nas w ramiona żadnej z partii!

Cytuję Imam kołobrzeski:
Heheh ,drogi adminie,
Obserwuj twoje wpisy od lat i nie raz moje komentarze usuwales.Absolutnie jestem pewien ,że jestem nieobiektywny a swoimi artykułami próbujesz marnie manipulować opinie publiczna.Kazdy kto to czyta wie że popierasz kolobrzeska platformę i bromkiem na czele jak również to że nie lubisz PiSu.Kazdy ma prawo do poglądów ale dziennikarz nawet takiego EKG powinien być obiektywny.Ok w jakim artykule krytykujesz obecne władze miejskie? Albo jeśli chodzi o politykę krajowa po ?
quote name="Admin e-KG.pl"]Ten kraj staje się coraz bardziej nienormalny.
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PO
Komentarz: "Jesteście PiSowcami"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PiS

Komentarz: "jesteście z PO"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w SLD
Tu już zamiennie komentarze o PiS i PO.
Dla twardego elektoratu PO i PiS jesteśmy nieobiektywni bo nie piszemy tak jak chcą
BO MOJA RACJA JEST MOJSZA NIŻ TWOJSZA :D
Uwierzcie, że można mieć inne zdanie niż 2 czy 3 partie i w każdej coś nie pasuje :)
Włączcie myślenie! :)
Cytować
+47 #17 Halo halo 2018-05-14 15:16
Cytuję Imam kołobrzeski:
Sam tytuł sugeruje że formuła pytań jest czymś złym ,jakaś ustawka a więc że PiS kłamie i jest be,to oczywista manipulacja

A nie?
wybieranie pytań przkezanych na kartce nie jest ustawką?
Cytować
+44 #18 orety 2018-05-14 15:42
niewygodne pytania były znowu nieczytelne?
Cytować
+48 #19 2sort 2018-05-14 18:14
Polska jest jedna i wszyscy jesteśmy równi wobec prawa.. Wielka Afera Amber Gold - 851mln zł , mała afera SKOK Wołomin 3 MLD zł. W pierwszej pewnie 500 zatrzymanych w drugiej 1. Imam, Misiewicz i reszta przygarneli prawie 10mln na szkolenia których nie było i inne takie, może coś napiszesz (poczytaj w „Sieci”) aah te kradzieje z PO, te ośmiorniczki to wszystko ...
Cytować
+43 #20 imek powiatowy 2018-05-14 19:24
Ja B.Szydło przyznaję nagrodę B.Szydło za wybitną pracę, albo nie! bo mi się należało! 65tyś zł. Podpisała : B. Szydło. Uzasadnienie :
Cytować
-33 #21 Imam kołobrzeski 2018-05-14 21:08
Tak wzięli nagrody i to było chu jowe ,zje bali sprawę bo powinni sluzyc nam wszystkim i robić co każdemu bo ilsoc przywilejów jest i tak wielka,ale ja uważam ze to jest najlepszy rząd jaki mamy od 1918 roku ,nie robią z nas niewolników ,dzieci do roboty nie gonią o rok wcześniej ,nie każą pracować do śmierci ,wreszcie chcą doprowadzić żeby Polska była podmiotem a nie dziw ka do dy mania
Cytować
-24 #22 Intrygujące 2018-05-14 21:10
Cytuję Admin e-KG.pl:
Wpisuj nasz drogi Czytelniku komentarze zgodę z regulaminem.
Rozumiem, że możesz kogoś nie lubi. Ale nie pomawiaj. Masz dowody? Zgłoś to i się tym pochwal.
U nas przez takie rzeczy mamy same wezwania do przekazywania IP ludzi, którzy m.in obrażają i pomawiają innych.
Zamiast zająć się szukaniem tematów to trzeba latać z pismami
Uszanuj to proszę

Cytuję Imam kołobrzeski:
Heheh ,drogi adminie,
Obserwuj twoje wpisy od lat i nie raz moje komentarze usuwales.Absolutnie jestem pewien ,że jestem nieobiektywny a swoimi artykułami próbujesz marnie manipulować opinie publiczna.Kazdy kto to czyta wie że popierasz kolobrzeska platformę i bromkiem na czele jak również to że nie lubisz PiSu.Kazdy ma prawo do poglądów ale dziennikarz nawet takiego EKG powinien być obiektywny.Ok w jakim artykule krytykujesz obecne władze miejskie? Albo jeśli chodzi o politykę krajowa po ?
quote name="Admin e-KG.pl"]Ten kraj staje się coraz bardziej nienormalny.
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PO
Komentarz: "Jesteście PiSowcami"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PiS

Komentarz: "jesteście z PO"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w SLD
Tu już zamiennie komentarze o PiS i PO.
Dla twardego elektoratu PO i PiS jesteśmy nieobiektywni bo nie piszemy tak jak chcą
BO MOJA RACJA JEST MOJSZA NIŻ TWOJSZA :D
Uwierzcie, że można mieć inne zdanie niż 2 czy 3 partie i w każdej coś nie pasuje :)
Włączcie myślenie! :)

A te rzadania przekazywania IP ludzi tu piszących!!!
To są na telefon ? Czy z prokuratury pisemne wezwania?
Czyżby mogło tu być złamane prawo?
Prosimy odpowiedzieć służby o sprawdzenie czy ustawa o ochronie danych osobowych nie została złamana.
Cytować
-31 #23 Imam kołobrzeski 2018-05-14 21:15
Cytuję Intrygujące:
Cytuję Admin e-KG.pl:
Wpisuj nasz drogi Czytelniku komentarze zgodę z regulaminem.
Rozumiem, że możesz kogoś nie lubi. Ale nie pomawiaj. Masz dowody? Zgłoś to i się tym pochwal.
U nas przez takie rzeczy mamy same wezwania do przekazywania IP ludzi, którzy m.in obrażają i pomawiają innych.
Zamiast zająć się szukaniem tematów to trzeba latać z pismami
Uszanuj to proszę

Cytuję Imam kołobrzeski:
Heheh ,drogi adminie,
Obserwuj twoje wpisy od lat i nie raz moje komentarze usuwales.Absolutnie jestem pewien ,że jestem nieobiektywny a swoimi artykułami próbujesz marnie manipulować opinie publiczna.Kazdy kto to czyta wie że popierasz kolobrzeska platformę i bromkiem na czele jak również to że nie lubisz PiSu.Kazdy ma prawo do poglądów ale dziennikarz nawet takiego EKG powinien być obiektywny.Ok w jakim artykule krytykujesz obecne władze miejskie? Albo jeśli chodzi o politykę krajowa po ?
quote name="Admin e-KG.pl"]Ten kraj staje się coraz bardziej nienormalny.
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PO
Komentarz: "Jesteście PiSowcami"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PiS

Komentarz: "jesteście z PO"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w SLD
Tu już zamiennie komentarze o PiS i PO.
Dla twardego elektoratu PO i PiS jesteśmy nieobiektywni bo nie piszemy tak jak chcą
BO MOJA RACJA JEST MOJSZA NIŻ TWOJSZA :D
Uwierzcie, że można mieć inne zdanie niż 2 czy 3 partie i w każdej coś nie pasuje :)
Włączcie myślenie! :)

A te rzadania przekazywania IP ludzi tu piszących!!!
To są na telefon ? Czy z prokuratury pisemne wezwania?
Czyżby mogło tu być złamane prawo?
Prosimy odpowiedzieć służby o sprawdzenie czy ustawa o ochronie danych osobowych nie została złamana.
Standard tego admina niestety ,ja mu powiesz prawdę to straszyć zaczyna,nie pierwszy raz zresztą,jedyna rada to olać to,niech się pruje dalej ,ludzie czytają i wnioski wyciągają
Cytować
+24 #24 Admin e-KG.pl 2018-05-14 22:35
No juz..na telefon :)
albo policja albo prokuratura.
Takich mądrych komentatorów mamy,ze fundują nam dodatkową pracę
Cytuję Intrygujące:
Cytuję Admin e-KG.pl:
Wpisuj nasz drogi Czytelniku komentarze zgodę z regulaminem.
Rozumiem, że możesz kogoś nie lubi. Ale nie pomawiaj. Masz dowody? Zgłoś to i się tym pochwal.
U nas przez takie rzeczy mamy same wezwania do przekazywania IP ludzi, którzy m.in obrażają i pomawiają innych.
Zamiast zająć się szukaniem tematów to trzeba latać z pismami
Uszanuj to proszę

Cytuję Imam kołobrzeski:
Heheh ,drogi adminie,
Obserwuj twoje wpisy od lat i nie raz moje komentarze usuwales.Absolutnie jestem pewien ,że jestem nieobiektywny a swoimi artykułami próbujesz marnie manipulować opinie publiczna.Kazdy kto to czyta wie że popierasz kolobrzeska platformę i bromkiem na czele jak również to że nie lubisz PiSu.Kazdy ma prawo do poglądów ale dziennikarz nawet takiego EKG powinien być obiektywny.Ok w jakim artykule krytykujesz obecne władze miejskie? Albo jeśli chodzi o politykę krajowa po ?
quote name="Admin e-KG.pl"]Ten kraj staje się coraz bardziej nienormalny.
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PO
Komentarz: "Jesteście PiSowcami"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w PiS

Komentarz: "jesteście z PO"
Napisaliśmy, że coś nie podoba nam się w SLD
Tu już zamiennie komentarze o PiS i PO.
Dla twardego elektoratu PO i PiS jesteśmy nieobiektywni bo nie piszemy tak jak chcą
BO MOJA RACJA JEST MOJSZA NIŻ TWOJSZA :D
Uwierzcie, że można mieć inne zdanie niż 2 czy 3 partie i w każdej coś nie pasuje :)
Włączcie myślenie! :)

A te rzadania przekazywania IP ludzi tu piszących!!!
To są na telefon ? Czy z prokuratury pisemne wezwania?
Czyżby mogło tu być złamane prawo?
Prosimy odpowiedzieć służby o sprawdzenie czy ustawa o ochronie danych osobowych nie została złamana.
Cytować
-24 #25 Golibroda 2018-05-14 22:45
Należy sie brzydzic strzelaniem z ucha.Smichy chichy ura bura skończy sie kozakowanie jak ABC wkroczy do miasta a wtedy bedzie pisana prawda.
Cytować
+24 #26 Axa 2018-05-15 09:13
no jak już minister MSWiA jeździ po wsiach z partyjną propagandą to mamy czasy PRLu! Koszmar
Cytować
-26 #27 jankom 2018-05-15 09:43
PiS da Ci więcej
Cytować
+19 #28 tuja 2018-05-15 13:00
Cytuję Xyzu:
Cytuję wstyd zenada:
Syczecie jadem, myślałem że ten portal jest obiektywny. Zawiodłem sie!

Dokładnie myślałem że ten portal jest o wiele więcej wart niż konkurencja ale po tym artykule widzę, ze zamiast obiektywizmu mamy dziwne, krzywe teksty. Można stwierdzić, że ekg jest za PO.

czytałeś teksty o PO??? są równie ironiczne jeśli nie bardziej
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl