Przygoda na plaży, w morzu i w lesie - to wszystko będzie czekać Was na "Dzikim Rejsie" w Kołobrzegu. Ekstremalną imprezę biegową zaplanowano 11 sierpnia br na plaży w okolicach kołobrzeskiego mola. Na wszystkich śmiałków, którzy zgłoszą chęć udziału w wydarzeniu czekać będzie 5 kilometrowa trasa z licznymi przeszkodami takie jak liny, podbiegi po plaży, opony, woda, błoto, drabiny, ściany ruchome i wiele innych niespodzianek. Start oraz metę do wszystkich biegów usytuowano około 500 metrów od molo.

Podczas "Dzikiego Rejsu" zaplanowano również dodatkową rywalizację w I "Mistrzostwach Województwa Służb Mundurowych" w biegu ekstremalnym na 5 kilometrów. Bieg "Dziki Rejs" połączony będzie z wydarzeniem charytatywnym - "Wszystkie ręce na pokład", które ma na celu przedstawienie problemu chorób z rakiem i namawianie do badań onkologicznych.
Komentarze  
0 #1 AaaaKołobrzeska 2018-08-10 17:28
:D
Cytować
0 #2 AaaaKołobrzeska 2018-08-10 17:29
Super :D
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl