Web
Analytics
Tak spokojnie jeszcze nie było. Podsumowanie akcji "Znicz"
Policyjna akcja "Znicz" zakończyła się w niedzielę wieczorem. Wiadomo już jednak, że 1 listopada upłynął w powiecie kołobrzeskim bardzo spokojnie i bezpiecznie. Funkcjonariusze kołobrzeskiej policji wzmożone kontrole prowadzili od zeszłej środy. Kontrolowano prędkość, trzeźwość kierowców oraz stan techniczny pojazdów.

Mundurowi pomagali również w usprawnieniu ruchu wokół kołobrzeskiego cmentarza. Jak wynika ze statystyk przez cały ten okress odnotowano zaledwie 13 kolizji drogowych. Jak podkreślił asp. Tomasz Kwaśnik - rzecznik prasowy kołobrzeskiej policji - w regionie nie doszło w tym czasie do żadnego wypadku. Nie odnotowano również w okolicy cmentarza żadnego zakłócenia porządku ani kradzieży.

Przez sześć dni w ręce kołobrzeskich nie wpadł również żaden kierowca pod wpływem alkoholu. Pomimo wprowadzonych ograniczeń, 1 listopada ruch przy kołobrzeskim cmentarzu odbywał się w miarę płynnie. - Tak wynika ze spostrzeżeń policjantów, którzy w tym dniu kierowali ruchem - dodał na koniec T. Kwaśnik.


Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl