Z cyklu "Za horyzontem" Ludzie z planety Gaja

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Inne
Termin
23 luty 2017 17:00
Miejsce
Regionalne Centrum Kultury - Solna 1
78-100 Kołobrzeg, Polska
Telefon
94 35 249 49 wew. 49
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy na kolejne spotkanie podróznicze w ramach cyklu "Za Horyzontem".. 23 lutego (czwartek) o 19:00 naszymi goścmi będą podróżujący z córką Gają i psem Ciapą, Natalia i Krzysztof Beznar czyli Ludzie z Planety Gaja Bilety w cenie 5zł dostępne w kasie RCK


Był luty 2015 roku. Gaja właśnie skończyła 4 miesiące. Wybraliśmy się rowerami do zaprzyjaźnionego Sołtysa z Węgorzewa. „Wy to jesteście chyba z innej planety… Zamiast w sobotę iść jak statystyczny Polak do galerii handlowej, to Wy przyjechaliście na wieś, rowerami, z niemowlakiem. Już wiem - jesteście Ludźmi z Planety Gaja”. I tak to się zaczęło. Opowiemy o rodzinnym podróżowaniu, na dwa rowery i dwie przyczepki - w jednej Gaja, w drugiej pies Ciapa. Jesteśmy z tych, co na miejscu nie usiedzą - kajaki, rowery, biegówki, wspinaczka… Jednak pojawienie się Gai nieco zweryfikowało tę listę. Rower wydawał się najciekawszy i najrozsądniejszy na ten czas. Przejechaliśmy z Gają w przyczepie już ponad 4000 kilometrów. Opowiemy o tym, jak jeździ się latem, a jak zimą, bo rowerami jeździmy bez względu na pogodę i porę roku. Dowiecie się, czy w przyczepce jest wygodnie, bezpiecznie i ciepło. I najważniejsze, czy Gaja to lubi… My to uwielbiamy!

naszymi goścmi będą podróżujący z córką Gają i psem Ciapą, Natalia i Krzysztof Beznar czyli Ludzie z Planety Gaja Bilety w cenie 5zł dostępne w kasie RCK Był luty 2015 roku. Gaja właśnie skończyła 4 miesiące. Wybraliśmy się rowerami do zaprzyjaźnionego Sołtysa z Węgorzewa. „Wy to jesteście chyba z innej planety… Zamiast w sobotę iść jak statystyczny Polak do galerii handlowej, to Wy przyjechaliście na wieś, rowerami, z niemowlakiem. Już wiem - jesteście Ludźmi z Planety Gaja”. I tak to się zaczęło. Opowiemy o rodzinnym podróżowaniu, na dwa rowery i dwie przyczepki - w jednej Gaja, w drugiej pies Ciapa. Jesteśmy z tych, co na miejscu nie usiedzą - kajaki, rowery, biegówki, wspinaczka… Jednak pojawienie się Gai nieco zweryfikowało tę listę. Rower wydawał się najciekawszy i najrozsądniejszy na ten czas. Przejechaliśmy z Gają w przyczepie już ponad 4000 kilometrów. Opowiemy o tym, jak jeździ się latem, a jak zimą, bo rowerami jeździmy bez względu na pogodę i porę roku. Dowiecie się, czy w przyczepce jest wygodnie, bezpiecznie i ciepło. I najważniejsze, czy Gaja to lubi… My to uwielbiamy!
 
 

Terminy

  • 23 luty 2017 17:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 
 

Wspierane przez iCagenda