IV Międzynarodowe Konfrontacje Baletow

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Inne
Termin
21 kwiecień 2018 00:00 - 22 kwiecień 2018 00:00
Miejsce
Regionalne Centrum Kultury - Solna 1
78-100 Kołobrzeg, Polska
Już po raz czwarty odbędą się w Kołobrzegu w RCK Kołobrzeg,  w dniach 20-21-22 kwietnia IV Miedzynarodowe Konfrontacje Baletowe Kołobrzeg 2018 Tańca Klasycznego.Współczesnego,Charakterystycznego i Ludowego Szkól prywatnych i Ośrodków Kultury. Jak co roku mamy znakomite grono Jurorów.Znane sławy naszych i zagranicznych scen . Liczba uczestników w tym roku zapowiada się rekordowa. Organizatorem Konfrontacji Baletowych jest Ognisko Baletowe w Kołobrzegu we współpracy z Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu. W naszym województwie jest to jedyny tak prestiżowy na najwyższym poziomie konkurs baletowy dla Prywatnych Szkół , Ognisk Baletowych , a także Ośrodków Kultury.

 Konkurs trwa trzy dni, kończy się uroczystą Galą Baletową, w trakcie której nagradzani są laureaci, a także pedagodzy przygotowujący, oraz choreografowie

Udział dzieci i młodzieży w konkursach jest wydarzeniem wspomagającym kształceniu utalentowanej tanecznie młodzieży.Takie spotkania środowiska baletowego sprzyjają jego integracji, porównań , wymianie doświadczeń, wzajemnym inspirowaniu się i podejmowaniu inicjatyw mających na celu jego dalszy rozwój .Znaczenie konkursów dla wzrostu poziomu umiejętności uczniów i nauczycieli jest bezcenne.
Konkurs nasz jest wykładnią poziomu polskich prywatnych, niepublicznych szkól baletowych , oraz ośrodków kultury.Kreuje zdrową rywalizację , niezbędną w procesie kształcenia młodych tancerzy, oraz daje uczestnikom silę napędową do zwiększonego wysiłku w codziennej pracy na sali baletowej.

 
 

Terminy

  • Od 21 kwiecień 2018 00:00 do 22 kwiecień 2018 00:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda