Web
Analytics
Stand-up w Centrali | Zalewski & Ponttefski

Stand-up w Centrali | Zalewski & Ponttefski

Kategoria
Kultura, Rozrywka, Koncerty
Termin
24 listopad 2018 20:00
Miejsce
Klubokawiarnia Centrala - Wąska 1
78-100 Kołobrzeg, Polska

Bartosz Zalewski - pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje, łączy w swoich występach wódkę z piwem, stara się nie palić, nie pije kawy, czasowniki.


Cezary Ponttefski - człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach


Data: 24.11.2018 r.
Godz. 20:00
Miejsce: Centrala Klub Muzyczny
Bilety (przedsprzedaż) 25 PLN dostępne online: https://biletyna.pl/event/STAND-UP-Bartosz-Zalewski-Cezary-Ponttefski-Organizator-hype-art-Klub-Muzyczny-Centrala-Kolobrzeg-e85803.html 
Bilety (w dniu wydarzenia) 35 PLN

  • Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia.
  • Rejestracja występu w formie audio i video jest zabroniona. Zdjęcia w trakcie występu dozwolone jedynie bez fleszy, choć wybornie byłoby, gdyby ich nie było.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ.
 
 

Terminy

  • 24 listopad 2018 20:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda