Stand-up Kołobrzeg Chałupka & Poczęty

Stand-up Kołobrzeg Chałupka & Poczęty

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Kultura, Rozrywka, Koncerty
Termin
15 grudzień 2018 20:00
Miejsce
Klubokawiarnia Centrala - Wąska 1
78-100 Kołobrzeg, Polska

Paweł Chałupka - Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka


Jakub Poczęty-Błażewicz - czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.


Data: 15.12.2018 r.
Godz. 20:00
Miejsce: Centrala Klub Muzyczny
Bilety (przedsprzedaż) 25 PLN dostępne online: https://biletyna.pl/event/STAND-UP-Pawel-Chalupka-Jakub-Poczety-Blazewicz-hype-art-Klub-Muzyczny-Centrala-Kolobrzeg-e86378.html
Bilety (w dniu wydarzenia) 35 PLN

  • Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia.
  • Rejestracja występu w formie audio i video jest zabroniona. Zdjęcia w trakcie występu dozwolone jedynie bez fleszy, choć wybornie byłoby, gdyby ich nie było.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ.
 
 

Terminy

  • 15 grudzień 2018 20:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda