W czasie tegorocznej Europejskiej Nocy Muzeów w Oddziale Historii Miasta przy ul. Armii Krajowej 13, otwarto nową wystawę czasową pt. „Dawny Kołobrzeg”. Jest ona ikonograficznym zapisem dziejów miasta od VII do połowy XX wieku. Na wystawie znajdują się grafiki, plany, mapy, karty pocztowe, zdjęcia, pieniądze zastępcze, albumy i leporella z widokami miasta. Pokazano tu Kołobrzeg, którego już nie ma, zniszczoną w czasie drugiej wojny światowej architekturę i powojenną zabudowę miasta. Zwiedzający mają także możliwość obejrzenia prezentacji przedstawiającej widoki przedwojennego i powojennego Kołobrzegu.
„Dawny Kołobrzeg” to uzupełnienie wystawy archeologicznej „Dzieje Kołobrzegu” znajdującej się w tym samym budynku. Wystawę będzie dostępna dla zwiedzających do 30 kwietnia przyszłego roku.

Komentarze  

0 #1 Elizbeth 2016-10-23 19:33
Oh my goodness! Incredible article dude! Many thanks, However I am
encountering difficulties with your RSS. I don't understand why I can't subscribe to it.
Is there anybody getting the same RSS issues?

Anybody who knows the solution can you kindly respond? Thanks!!Stop by my webpage: caraudioessex.co.uk: http://www.caraudioessex.co.uk/
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama