To będzie prawdziwa gorączka sobotniej nocy... nocy bibliotek. Już 4 czerwca br. w całej Polsce biblioteki obudzą się w nocnej i tajemniczej odsłonie. Do akcji włączy się również Miejska Biblioteka Publiczna przy ul. ul. Jana Frankowskiego 3.

Tego dnia od godz.19.00 pod hasłem "Cztery Strony Świata" zaplanowano m.in. zajęcia dla najmłodszych, warsztaty bębniarskie, zajęcia z jogi czy wystawę pamiątek z podróży. Z kolei dla dorosłych przygotowano wspomnienia czytelników biblioteki. O swojej podróży na Kaukaz opowie Agnieszka Siejka. Z kolei fotografie z Birmy zaprezentuję Marek Araszewski.  Organizatorzy kołobrzeskiej edycji akcji zapraszają wszystkich kołobrzeżan do udziały w tym wyjątkowym evencie.

Organizatorem akcji jest Centrum Edukacji Obywatelskiej, które zainspirowane Nocą Muzeów postanowiło zainicjować ogólnopolską Noc Bibliotek. Współorganizatorem wydarzenia jest Joga Park Kołobrzeg, Zespół Taneczny „Algi” oraz Muzeum Oręża Polskiego


Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama