Tom Justyniarski, pisarz, autor szkolnej lektury „Psie Troski” spotka się z młodymi czytelnikami z Kołobrzegu. Spotkanie zaplanowano 10 czerwca w szkole podstawowej nr 5 przy ul. Arciszewskiego. Dla pisarza będzie to pierwsza wizyta w naszym mieście.

Książka dla dzieci „Psie troski” zajęła pierwsze miejsce w rankingu TOP-10 Ministerstwa Edukacji Narodowej, tym samym stając się pierwszą w Polsce demokratycznie wybraną lekturą szkolną. Wybrali ją rodzice i nauczyciele, czyli najważniejsze osoby, które mają bezpośredni wpływ na wychowanie dzieci.


Wielbiciel zwierząt i rzecznik Towarzystwa Obrony Zwierząt opowie o swojej książce a także psiej przyjaźni która była inspiracją do napisania książki. Początek spotkania z pisarzem o godz.10.00

Komentarze  

0 #1 Dominique 2016-09-22 11:28
I appreciate, result in I found exactly what I was taking a look for.
You've ended my four day lengthy hunt! God Bless you man. Have
a great day. Bye

my website :: Makeover: https://homesyndrome.com/
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama