„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” - ta słowa Jana Pawła II nie są gołosłowne. Wiedzą o tym m.in nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5, którzy postanowili sprawić radość dzieciom z Domu Dziecka w Białogardzie. W swoich szeregach przeprowadzili zbiórkę najpotrzebniejszych darów. Zbierano głównie odzież, zabawki, książki, gry planszowe oraz kosmetyki.

Akcja przerosła najśmielsze oczekiwania nauczycieli. Po brzegi wypełniony bus odjeżdżał spod szkoły. – To znak i dowód na to, iż idea niesienia pomocy drugiemu człowiekowi jest bliska uczniom naszej szkoły. – podkreślali ogrganizatorzyu zbiórki.

- Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy otworzyli swoje serca i wzięli udział w zbiórce. Ogromne podziękowania również dla firmy Wolski Travel za transport darów dla dzieci - czytamy w nadesłanym komunikacie.

Szkolną akcję w placów koordynował Paweł Myszyński i Natalia Mierkiewicz.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama