Kwiecień ogłoszono Światowym Miesiącem Świadomości Autyzmu. Z tej okazji Oddział Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci z Autyzmem i Zaburzeniami Pokrewnymi w Szkole Podstawowej nr 5 zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Autyzm - inni, a jednak tacy sami”.

Jego celem jest propagowanie wiedzy o zaburzeniu autystycznym, niwelowanie uprzedzeń i stereotypów na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz rozwijanie empatii. Jak czytamy w komunikacie praca może zostać wykonana dowolną techniką a jej maksymalny rozmiar to format A3.

Gotowe projekty trzeba dostarczyć najpóźniej do dnia 24 marca br. do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Arciszewskiego. . Dla uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama