6 kwietnia w Technikum Kształtowania Środowiska w Szczecinie odbył się finał wojewódzkiego konkursu "Mistrz OZE". Zakwalifikowało się do niego 10 drużyn z województwa zachodniopomorskiego. Aż aż 3 drużyny z nich były z Kołobrzegu. Konkurs składał się z trzech etapów, w których startowały trzyosobowe zespoły.

I etap polegał na przygotowaniu plakatu na temat "Zastosowanie odnawialnych źródeł energii". Następną konkurencją był test wiedzy o odnawialnych źródłach energii. Na koniec uczestnicy konkursu mieli do wykonania zadania praktyczne. Po podliczeniu wyników najlepiej z kołobrzeskich drużyn wypadła ekipa z Gimnazjum nr 3 w składzie: Piotr Buchner, Wiktoria Szmidt i Laura Wiśniewska. Kołobrzeżanie ostatecznie zajęli iV pozycję. Pozostali finaliści: drużyna z Gimnazjum nr 3: Agata Klimczak, Mateusz Łuczak i Eryk Szustek, - drużyna z Gimnazjum nr 2: Mateusz Reichel, Michał Zapołoch i Wiktoria Zelmachowicz.

Komentarze  

+1 #1 k-g 2017-04-13 08:12
Gratulacje!
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama