TrakBud2
Na stronie:
496 gości
 

Sobota, 25 Października 2014 r.

Imieniny: Bonifacy, Bończa, Chryzant, Daria, Inga, Kryspin, Maur, Sambor, Taras, Teodozjusz, Wilhelmina

Janusz Gromek



PKS Kołobrzeg

Białogard

  • p. Dygowo, Wrzosowo: 7.30 (RmP), 11.00 (FEk)
  • p. Pustary, Mołtowo: 6.20 (Fk), 9.15 (A), 13.20 (Fk), 14.05 (Z), 14.10 (Fk), 15.30 (Fm), 17.15 (Fkm), 19.30 (Fkn)
  • p. Myślino: 12.30 (Fk), 14.15 (Fk)

Białystok

  • p. Gdańsk, Elbląg: 20.00 (UP)

Bydgoszcz

  • 7.10 (PU), 10.30 (LśP), 11.45 (LlP), 15.30 (UP), 19.00 (UnP), 20.30 (PLn)

Bytów

  • p. Koszalin, Miastko: 10.05 (U), 14.20 (U)

Chojnice

  • p. Koszalin, Człuchów: 12.40 (R)

Cieszyn

  • p. Piłę, Poznań, Katowice: 19.00 (Pa5-1)

Darłowo

  • p. Koszalin: 10.45 (CL), 11.45 (Fk), 15.10 (L)

Dębica

  • p. Kędrzyno: 14.15 (FkE)
  • p. Siemyśl: 15.00 (S), 16.30 (F)

Drawsko Pom.

  • p. Świdwin: 15.15 (BmU)

Drozdowo

  • p. Gościno: 8.05 (F), 8.05 (67), 14.45 (S), 16.30 (Fk)
  • p. Siemyśl: 9.50 (A), 11.30 (R), 13.30 (R), 15.35 (L), 18.20 (L), 20.15 (Fkm)

Dźwirzyno

  • p. Grzybowo: 6.20 (b), 7.20 (Fa), 7.20 (Za), 8.20 (Fa), 9.25 (Aa), 9.45 (Ca), 10.25 (Fa), 11.10 (a), 12.40 (a), 14.35 (Aa), 14.50 (Aa), 16.30 (Ca), 17.30 (ą), 18.20 (a6), 19.45 (a)

Gąskowo

  • p. Dygowo, Rusowo: 15.40 (F)

Gdańsk

  • p. Koszalin, Słupsk: 12.30 (UP), 20.00 (UP)

Głogów

  • p. Połczyn zdrój, Pniewy, Wolsztyn: 15.30 (P67a)

Gościno

  • p. Charzyno, Ołużną: 6.25 (Fk), 8.05 (F), 12.30 (LB), 14.15 (Fk), 15.20 (R), 16.30 (Fk), 17.15 (67n), 18.30 (Fm)
  • p. Kopydłówko: 5.20 (Fk), 6.55 (Sk), 8.35 (Fk), 10.45 (A), 11.10 (Fk), 13.30 (FE), 14.45 (S), 15.15 (BmU), 15.50 (Fk), 16.40 (U), 19.50 (b)
  • p. Pustary: 6.20 (Fk), 7.50 (Fk), 9.15 (A), 12.30 (Fk), 14.05 (Z), 14.10 (Fk), 14.30 (C), 15.30 (Fm), 16.05 (C), 17.15 (Fkm), 19.30 (Fn), 21.10 (L)
  • p. Siemyśl, Drozdowo: 11.30 (R), 13.30 (A)

Gościno-szkoła

  • 6.25 (Fk), 6.55 (Sk), 12.30 (Fk), 12.30 (LB), 14.15 (Fk), 15.20 (R), 15.50 (Fk), 16.05 (C), 18.30 (Fm)

Jelenia Góra

  • p. Stargarsz Szcz., Zielona Góra, Legnica: 5.55 (UP#)

Karlino

  • 6.20 (Fk), 7.30 (RmP), 9.15 (A), 11.00 (FEk), 12.30 (Fk), 13.20 (Fk), 14.05 (Z), 14.10 (Fk), 14.15 (Fk), 15.20 (R), 15.30 (Fm), 19.30 (Fkn)

Kłodzko

  • p. Koszalin, Poznań, Wrocław: 18.30 (QpX)

Kłopotowo

  • p. Dygowo: 6.30 (FE), 8.30 (A)
  • p. Świelubie: 12.00 (A), 14.45 (F), 15.50 (A), 18.10 (Fn)

Koszalin

  • 15.25 (P5-1U)
  • p. Dygowo, Rusowo: 9.10 (Fk)
  • p. Gąski, Sarbinowo: 8.40 (a), 15.00 (a), 20.50 (a)
  • p. Ustronie Morskie: 6.45 (L), 7.55 (A), 9.00 (U), 10.05 (U), 10.45 (Fk), 10.45 (CL), 11.45 (Fk), 12.15 (Fk), 12.40 (R), 13.20 (Fk), 14.20 (U), 15.10 (L), 17.30 (CnR), 18.20 (Fkm), 20.10 (nR)

Kraków

  • p. Piłę, Poznań: 20.00 (67a)

Łódź

  • p. Koszalin, Toruń, Włocławek: 9.00 (QnP), 20.30 (LnP)
  • p. Wałcz, Poznań, Konin: 0.15 (źP)

Międzyzdroje

  • p. Pogorzelicę, Dziwnów: 6.10 (Pa)

Mrzeżyno

  • p. Dźwirzyno, Rogowo: 6.20 (b), 7.20 (Fa), 8.20 (Fa), 9.45 (Ca), 14.50 (Aa), 16.30 (aC)

Pobierowo

  • p. Trzebiatów, Niechorze: 4.15 (aP), 9.25 (a), 10.15 (aF), 11.40 (źP), 14.45 (a), 18.20 (ą), 19.45 (ąF)

Połczyn Zdrój

  • p. Białogard: 7.30 (RmP), 11.00 (FEk), 15.30 (UP), 16.30 (aC), 19.00 (UnP)
  • p. Gościno, Świdwin: 8.35 (Fk), 11.45 (NnP), 13.50 (Fkb)

Poznań

  • p. Połczyn Zdrój, Wałcz: 7.30 (RmP), 16.50 (aP)

Pustary

  • 6.20 (Fk), 7.50 (Fk), 9.15 (A), 12.30 (Fk), 13.20 (Fk), 14.05 (Z), 14.10 (Fk), 14.30 (C), 15.30 (Fm), 16.05 (C), 17.15 (Fkm), 19.30 (Fn), 21.10 (L)

Robuń

  • p. Gościno: 5.20 (Fk), 13.30 (FEk)

Rusowo

  • 5.40 (F), 6.35 (Z), 9.10 (Fk), 15.40 (A), 16.50 (Fm)
  • p. Ustronie Morskie: 14.00 (FEk)

Rymań

  • p. Gościno, Wierzbkę Górną: 15.50 (Fk), 16.05 (C)
  • p. Jarkowo: 14.15 (Sk), 15.45 (L)
  • p. Siemyśl: 7.30 (67), 7.35 (Sk), 10.10 (U), 12.15 (Fk), 13.00 (CU), 15.00 (Sk), 16.30 (Fk), 18.20 (L)

Sanok

  • p. Piłę, Częstochowę, Krosno: 21.00 (Pa)

Siemyśl

  • p. Charzyno: 7.30 (67), 7.35 (Sk), 9.50 (A), 10.10 (U), 11.30 (R), 12.15 (Fk), 13.00 (CU), 13.30 (R), 15.00 (Sk), 15.35 (L), 16.30 (Fk), 18.20 (L), 20.15 (Fkm)
  • p. Drozdowo: 16.30 (Fk)
  • p. Pustary, Gościno: 21.10 (67n)

Sokołów Podlaski

  • p. Koszalin, Bydgoszcz, Warszawa: 8.00 (f27)

Starnin

  • p. Kędrzyno, Jarkowo: 17.20 (Fk)

Szczecinek

  • p. Gościno, Świdwin: 8.35 (Fk)

Świdwin

  • p. Gościno, Sławoborze: 8.35 (Fk), 11.10 (Fk), 15.15 (BmU), 16.40 (U), 19.50 (b)
  • p. Rymań, Sławoborze: 10.10 (U), 13.00 (CU)

Świnoujście

  • p. Kamień Pom.: 13.25 (UP), 14.20 (L), 18.00 (P5-1U)
  • p. Rewal, Dziwnów: 8.15 (aP), 16.15 (b)

Unieście

  • p. Sarbinowo, Mielno: 6.30 (b)

Ustronie Morskie

  • p. Sianożęty: 8.15 (aA), 11.10 (Fa), 11.30 (Fa), 12.30 (7a), 14.50 (ą), 15.25 (a), 17.00 (aF)

Wałbrzych

  • p. Rewal, Legnicę: 19.00 (b)

Wałcz

  • p. Świdwin, Drawsko Pom.: 16.10 (5wCV)

Warszawa

  • p. Koszalin, Bydgoszcz, Włocławek: 7.10 (UP)
  • p. Piłę, Bydgoszcz, Lipno: 19.00 (UP)
  • p. Piłę, Bydgoszcz, Włocławek: 10.30 (UP), 15.30 (UP)
  • p. Piłę, Bydgoszcz, Płock: 11.45 (NlP)

Wierzbka Dolna

  • p. Gościno: 7.50 (Fk)

Wrocław

  • p. Pobierowo, Lubin, Wołów: 19.15 (P7a)
  • p. Koszalin, Piłę, Poznań: 8.10 (6-1aP)

Zakopane

  • p. Piłę, Kalisz, Kraków: 17.00 (NnP=)

Zielona Góra

  • p. Świdwin, Gorzów Wlkp.: 14.20 (DP)
  • p. Stargard Szcz., Gorzów Wlkp.: 5.55 (UP#)

Złocieniec

  • p. Białogard, Połczyn Zdrój: 11.00 (FEk), 14.00 (b)

OBJAŚNIENIA

  • 1-7 - kursuje w wybrane dni tygodnia (1 - Pn, 2 - Wt, itd.)
  • # - od 15.IV do 30.IX kursuje codziennie, w pozostałym okresie od Pt do Pn
  • a - kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
  • A - nie kursuje w niedziele i święta
  • ą - kursuje od 19.VI do 30.VIII
  • B - kursuje codziennie oprócz sobót
  • b - kursuje codziennie w okresie letnich wakacji szkolnych
  • C - kursuje w soboty, niedziele i święta
  • D - nie kursuje 24-26,31.XII, 1.I, Sobota, Niedziela i Poniedziałek wielkanocny
  • E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
  • F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
  • f - kursuje od 1.VII do 23.VIII
  • k - nie kursuje w dni dodatkowo wolne od pracy
  • L - nie kursuje 25-26.XII, 1.I, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny
  • l - w Wigilię i Wielką Sobotę kursuje do Płocka
  • m - nie kursuje 24 i 31.XII
  • M - pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
  • N - nie kursuje 25.XII i w Niedzielę Wielkanocną
  • n - nie kursuje 24 i 31.XII oraz w Wielką Sobotę
  • Qo - kursuje od 21.VI do 30.VIII
  • Qp - kursuje od 21.VI do 31.VIII
  • P - kurs pospieszny
  • r - kursuje od 20.VI do 15.VIII
  • R - nie kursuje 25-26.XII, 1.I i w Niedzielę Wielkanocną
  • S - kursuje w dni nauki szkolnej
  • ś - nie kursuje 2.I
  • U - nie kursuje 25.XII, 1.I i w Niedzielę Wielkanocną
  • V - kurs przyspieszony
  • w - kursuje 27.VI-31.VIII
  • X - kurs ekspresowy
  • Z - kursuje w soboty z wyjątkiem świąt
  • ź - kursuje 20.VI-31.VIII