W sobotę po raz kolejny w tym miesiącu reprezentując Gminę Kołobrzeg zawodniczki MKS HATTRICK KOŁOBRZEG zagrały w Ogólnopolskim halowym turnieju piłki nożnej Kobiet Luzino 2017. W turnieju brało udział 9 zespołów.

 
Nasze dziewczęta trafiły do grupy gdzie rywalizowało 5 zespołów. W meczu otwarcia zagrały z faworytem drużyną LEW LEBORK  ulegając 0:1 . W dwóch kolejnych spotkaniach nasza drużyna uległa 0:3  Drużynie PROFAN GOŚCICINO i gospodyniom Turnieju 0:3 GOSiR LUZINO , dopiero w ostatnim spotkaniu dziewczęta pokazały skuteczną grę i pokonały drużynę SPNS- POTR PUCK 4:0. Dla naszych trafiały Aleksandra Kościelna 3 bramki i Wiktoria Pawłowicz 1 bramka. Ta wygrana pozwoliła na zdobycie 3 pkt w ogólnej klasyfikacji co pozwoliło na zajecie 7 miejsca. O kolejności drużyn od miejsca 5-9 decydowały zdobyte punkty oraz bilans  bramkowy. Z 5 i 6 miejscem mimo takiego samego dorobku punktów przegraliśmy minimalnie gorszym stosunkiem bramek.

Klasyfikacja końcowa turnieju :

I LEW LEBORK

II STAL JERZYCE

III ETNA ELBLĄG

IV OSIR LUZINO

V LEW LEBORK 2

VI PROFAN GOSCICINO

VII HATTRICK KOŁOBRZEG

VIII GKS ŻUKOWO

IX SPNS PORT PUCK

Kolejna szansa na poprawienie lokaty będzie już w marcu na kolejnej edycji turniejów halowych. A przypomnijmy, że od kwietnia zaczniemy zmagania Rundy wiosennej III LIGI KOBIET. Dziękujemy za wsparcie wiernych kibiców którzy towarzyszą dziewczętom podczas wszystkich wyjazdów i wspierają nasze zawodniczki z trybun. – podkreśla Paweł Pelichowski.

Gminę Kołobrzeg reprezentowały:

PATRYCJA KUCHARZEWSKA, WIKTORIA PAWŁOWICZ, MILENA KUŚ, ALEKSANDRA KOŚCIELNA, WERONIKA ŁAWNICZAK, OLIWIA OLECH, NATALIA ŻEBROWSKA, MAJA ORCZYKOWSKA, GABRYSIA WALDA, MARTA SAWICKA

Komentarze  

+1 #1 Pinki 2017-03-06 18:31
Ola
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama