Samorządowcy z Gminny Kołobrzeg oddali do dyspozycji mieszkańców gminy nową stronę internetową. Do dyspozycji  czytelników, internautów, mieszkańców i turystów narazie dostępny jest  dział poświęcony gminnym aktualnościom. Treści będzie przybywać, trwają prace nad pozostałymi działami, kategoriami, zakładkami na stronie. Niedługo powstanie także regulamin dotyczący m.in. przysyłania materiałów do publikacji na stronę.


W aktualnościach jest możliwość wyboru wszystkich artykułów (wiadomości) bądź tych z interesującego nas działu. W dziale Mieszkaniec znajdą państwo newsy z życia gminy, urzędu, wydarzenia kultury, imprez, inwestycji, działalność stowarzyszeń, sołectw. W dziale Zapowiedzi, komunikaty przeczytać będzie można treści o charakterze ogłoszeń, krótkich komunikatów, zapowiedzi imprez, wydarzeń, akcji społecznych, informacje o szkoleniach, konkursach oraz informacje ważne dla przedsiębiorców.

Dział Sport dedykowany miłośnikom sportu i nie tylko. Jest tam miejsce dla wydarzeń sportowych w gminie lub tych z udziałem jej przedstawicieli, rozgrywek i działalności klubów, organizacji sportowych działających w naszej gminie, szkolnej rywalizacji sportowej. Dział Inwestor będzie zawierał informacje z zakresu ofert inwestycyjnych, spraw gospodarczych. Gospodarka odpadami to dział, w którym znajdą państwo wiadomości o zmianie terminu odbiorów odpadów, zmiany w systemie, zbiórce odpadów wielkogabarytowych. Dość obszernym działem są Szkoły, świetlice, przedszkola to tam znajdą się wszystkie rzeczy mówiące o tym, co dzieje się w tych miejscach, a te najciekawsze trafią na stronę główną. Do dyspozycji jest również archiwum gdzie można znaleźć starsze wiadomości z danego działu. 

Nowością jest tzw. Newsbox czyli informacje bardzo ważne, wyróżnione, podkreślone większą grafiką na stronie głównej, których dostępność na stronie jest dłuższa. Jeżeli zaczniecie czytać któryś z artykułów czeka was kolejna nowość. Na górze wyświetla się pasek informacyjny podobny do tych znanych wam z telewizji. Tam również będziecie mogli znaleźć interesujące i świeże wiadomości, wystarczy kliknąć w wybrany tytuł i artykuł się wyświetli. Do dyspozycji jest również archiwum gdzie można znaleźć starsze wiadomości

Komentarze  

0 #1 Maik 2017-03-08 20:18
No to może teraz wójt powie kiedy w miejscowości będzie przedszkole?
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama