Arriva
Tym razem w sali konferencyjnej urzędu odbyło się szkolenie przeznaczone zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób planujących w najbliższej przyszłości założenie działalności gospodarczej. Szkolenie przeprowadziła Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości „Twoja Inicjatywa”, a udział był bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Kołobrzeg.

W trakcie szkolenia omówiono takie tematy jak: wsparcie przy zakładaniu działalności gospodarczej, finanse w firmie, formy opodatkowania, podstawowe zasady rozliczeń księgowych i podatkowych, źródła finansowania oraz możliwości pozyskiwania funduszy unijnych. Uczestnicy szkolenia chętnie zadawali pytania na nurtujące ich kwestie i zawiłości podatkowo - prawne. Po zakończeniu prowadzący szkolenie udzielał zainteresowanym indywidualnych porad prawnych i podatkowych.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama