Ostatnie spotkanie członków Gminnego Klubu Seniora „Młodzi Duchem” obfitowało w wiele wzruszeń, radości i wspomnień. Tego dnia Seniorzy świętowali pierwszą rocznicę powstania Gminnego Klubu Seniora ,,Młodzi Duchem". W trakcie uroczystości były życzenia i podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w działalność klubu. Seniorom życzono zapału i niekończącej się energii w współtworzeniu tej wyjątkowej i kreatywnej grupy. Tradycyjnie pojawił się tort przy którym odśpiewano wspólne „Sto Lat”.

Seniorzy chcąc jeszcze bardziej zaangażować się w działalność klubu podjęli decyzję o wyborze zarządu Klubu Seniora „Młodzi Duchem”. Po naradach, dyskusjach i głosowaniach wybrano przewodniczącą Panią Urszulę Rafałko, zastępcę Panią Irenę Łęcką oraz skarbnika Panią Krystynę Ciołek. Dodatkowo w zarządzie znalazły się osoby z różnych miejscowości gminy, które zadeklarowały swoją pomoc we wszelkich działaniach i przedsięwzięciach podejmowanych na rzecz integracji seniorów.

Uroczystość uświetnił występ dzieci z przedszkola TPD w Drzonowie „Morska Kraina”. Dzieci pod opieką wychowawcy Eweliny Łupkowskiej wykonały zabawny skecz oraz połączone z nim układy taneczne. Na widok tych wspaniałych małych artystów w oczach seniorów pojawiły się łzy wzruszenia a ich twarze rozświetliły radosne uśmiechy! Seniorzy pożegnali przedszkolaków gromkimi brawami i podziękowali za występ słodkim poczęstunkiem, po czym sami w tanecznych krokach rozpoczęli kolejną część spotkania. Na parkiecie wraz z Seniorami pojawił się instruktor tańca towarzyskiego Roman Filus. I tym razem nie zabrakło wśród naszych nestorów zaangażowania i chęci do działania!

O fakcie, iż Seniorzy coraz bardziej angażują się w życie klubu świadczy fakt iż następne spotkanie zostanie przeprowadzone przez naszych klubowiczów. Będą to warsztaty manualne z rękodzielnictwa. W tym celu prosimy aby Seniorzy na następne spotkanie przynieśli ze sobą kolorowe rajstopki, nici, kombinerki, zieloną taśmę florystyczną, watę, oraz patyczki służące za łodygę kwiatka.

Tekst i zdjęcia: pomoc administracyjna Klubu Seniora Beata Sawicka
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama