W finale turnieju zaprezentowały się trzy zespoły: Drzonowo, Grzybowo oraz Rościęcino. Mecze odbywały sie systemem ,,każdy z każdym” i trwały 2 x 10 minut. W ubiegłorocznych finałach Drzonowo przegrało z Rościęcinem aby później wygrać dwa spotkania z Grzybowem oraz Zieleniewem i sięgnąć po tytuł. Jak było tym razem?

W pierwszym spotkaniu Grzybowo wygrało 2:1 (2:0) z Rościęcinem. W najbardziej zaciętym meczu dnia Drzonowo 3:2 (1:1) pokonało Rościęcino. Warto w tym miejscu podkreślić postawę kapitana ekipy z Drzonowa, który przyznał się do faulu na przeciwniku, a w akcji padła bramka dla jego zespołu. Bramka została nieuznana. W ostatnim spotkaniu decydującym o tytule Drzonowo zwyciężyło 2:0 (1:0) gospodarzy turnieju drużynę Grzybowa. Puchar zwycięzcom wręczył zastępca wójta Maciej Bejnarowicz, czek na 2000 zł na ręce kapitana wręczył dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie Jacek Domański. Gratulujemy wszystkim zespołom, szczególne gratulacje dla Rościęcina za walkę do samego końca. Podziękowania dla sędziów i organizatorów za przygotowanie poczęstunku w postaci kiełbasek z grilla.


Na zakończenie smuci fakt małej liczby drużyn w tegorocznej edycji. Również na minus zasługuje postawa drużyn i występu w nich kilku zawodników spoza terenu Gminy Kołobrzeg, głównie Kołobrzegu. W związku z czym organizatorzy będą myśleli nad zmianą formuły i regulaminu rozgrywek, tak aby przystąpiło do rozgrywek więcej zespołów składających się z mieszkańców poszczególnych miejscowości i gminy.
Komentarze  
+2 #1 zaciekawiony 2017-05-19 12:40
Były tez zawody kolarskie? Widzę jednego kolarza, czy to tylko nietrafiony strój sportowy.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama