Grupa dzieci z Sarbii, Drzonowa oraz Błotnicy pod opieką modelarza Krzysztofa Plewako i Marka Dołęgowskiego wzięła udział w VI Festiwalu Modelarskim organizowanym przez Koszaliński Pluton Modelarski. Festiwal odbył w dniu 14 maja w Gimnazjum Nr 11 im. Lotników Polskich w Koszalinie.

Podopieczni Pracowni Orange zaprezentowali swój dotychczasowy dorobek m.in. wykonany własnoręcznie obóz armii rzymskiej. Tym razem miały możliwość zobaczyć na własne oczy, pracę innych amatorskich i profesjonalnych modelarzy oraz przekonać się jakie ogromne możliwości daje modelarstwo. Dzieci nie mogły uwierzyć, że egzemplarze ze zgromadzonej kolekcji wykonane są perfekcyjnie, „wyglądają jak prawdziwe” - komentowały.

Kilkaset zaprezentowanych modeli i dioram wykonanych m.in. z kartonu, plastiku, drewna, a nawet plasteliny rywalizowało między sobą o tytuł najładniejszego. Eksponaty zgromadzone na Festiwalu Modelarskim wykorzystano do lekcji historii, a dzieci mogły zobaczyć miniatury militariów, które na zawsze znalazły miejsce w historii polskiego oręża. Przekonały się, że modelarstwo, to nie tylko militaria i fantasy, ale też architektura, postaci z gier i kreskówek, wszelakie potwory, czy pojazdy rolnicze.

Dużą atrakcją była możliwość „polatania” na symulatorze lotu różnymi historycznymi modelami (słynnym „sztukasem”, „latającą fortecą”, czy polskim PZ11c, a nawet wypróbowanie swoich sił w walce powietrznej z kolegą lub koleżanką. Tym razem nikt nie oczekiwał, że liczba startów będzie równa liczbie lądowań. Niektórzy skorzystali z możliwości zakupu modeli do sklejania. Była to dramatyczna walka ze samym sobą, gdyż wybór był przeogromny.
Komentarze  
0 #1 drzonowo.eu 2017-05-30 10:47
Zapraszamy na bloga Pracowni Modelarskiej w Drzonowie. Drzonowo.eu.
Cytować
0 #2 Shanna 2018-02-20 02:07
Hot sexy Sadie Pop wants a cock to [...] her pussy.

My webpage guy takes pictures of girlfriend around the world instagram: https://saphiria.net/johnnygchr108/the-single-best-strategy-to-use-for-ladies-escort-dating-atlanta-back-page/
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama