Mecz fantastycznie rozpoczęli gospodarze. Akcję Marcina Pietrzaka już w 3 minucie na bramkę zamienił Michał Krzesiński. Dobrze dysponowany ostatnio napastnik Reska wpisał się na listę strzelców także w 16 minucie, a asystę zaliczył Jakub Świżek. Niecałe dziesięć minut później za faul w polu karnym Szymona Wójcika sędzia podyktował jedenastkę, a Krzysztof Lisiak zamienił ją na bramkę kontaktową dla Iskry Białogard. Dopiero w 80 minucie goście doprowadzili do wyrównania. Strzałem głową naszego bramkarza pokonał Marcin Żakowski. Wynik 2:2 oznaczał loteryjne rzuty karne, które miały wyłonić zespół do kolejnej rundy Pucharu Polski KOZPN. W nich lepsi 7:6 byli białogardzianie i to Iskra zagra dalej. W niedzielę zespół Reska Karcino czeka wyjazd do Redlina na mecz z Sokołem Lulewice. Więcej statystyk i zdjęć z tego spotkania na Facebooku klubu. Zdjęcie poniżej wykonał fotograf Karol Skiba (Grape-Fotografia), który tego dnia odwiedził Karcino. Kilka wyjątkowych fotografii udostępnił właśnie na klubowym fanpage’u.
Komentarze  
0 #1 Carrie 2017-10-28 03:30
Super strona i jeszcze lepszy artykuł. Ciekawy,
przemyślany, nowatorski. Czekam na więcej

My page :: oceniono.pl: http://oceniono.pl/index.php?strona=Firma&nrf=107&pstr=0
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama