Web
Analytics
Resko Karcino mistrzem jesieni
Karcinianie zainkasowali kolejne trzy punkty, tym razem na trudnym terenie w Siemyślu. Oba zespoły toczyły rywalizacje przy silnym wietrze, związanym z orkanem jaki przechodzi przez Polskę. Pierwszą bramkę dla Reska zdobył w 12 minucie Łukasz Zawadzki. W drugiej połowie rzut karny podyktowany przez sędziego Daniela Biedrzyckiego na bramkę w 78 minucie zamienił Jakub Świżek.

Wynik nie uległ już zmianie, Resko pokonało Jantar 2:0. Już 4 listopada na boisku w Karcinie o godzinie 12:00 nasz zespół rozegra zaległe spotkanie z Derbami Karścino. Bez względu na wynik tego spotkania Resko Karcino pozostanie liderem Klasy A grupy 2 Koszalin. Otwartą sprawą pozostaje jak dużą przewagę na wiosnę będzie miał nad drugim w tabeli zespołem Wichrem Mierzym. Obecnie jest to 5 punktów. Wicher także ma do rozegrania zaległe spotkanie ze swoją imienniczką z Rąbina.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl