Web
Analytics
Pierwsza wizyta na Politechnice
W ramach 3 edycji Zimofrajdy czyli ferii zimowych z Gminą Kołobrzeg na Politechnice Koszalińskiej przygotowano pierwsze zajęcia. Wzięła w nich udział ponad setka uczestników, dzieci i młodzież podzielona na dwie grupy, a wśród nich min. uczniowie szkół podstawowych w Drzonowie i Dźwirzynie.

Wykład na temat dronów, poprowadził Prorektor ds. Studenckich - prof. nadzw. dr hab. inż. Tomasz Królikowski. Tematem drugiego wykładu poprowadzonego przez mgr inż. Remigiusza Knittera były drukarki 3D. Razem z nim młodzież zwiedziła laboratoria Wydziału Technologii i Edukacji, mogąc na własne oczy zobaczyć możliwości tych nowoczesnych drukarek. Wizyta ta była tylko wstępem do zawartej współpracy i kolejnych spotkań z nauką naszych uczniów.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl