Web
Analytics
Gmina Kołobrzeg podsumowuje III Zimofrajdę
Ferie zimowe dobiegły końca i uczniowie wszystkich szkół na terenie Gminy Kołobrzeg wrócili już do szkolnych ław. Wciągu dwóch tygodni przysłowiowe laby w ramach III Zimofrajdy z Gminą dzieci i młodzież skorzystały m.in. z atrakcji parku Rozrywki FunPark Pomerania w pod dygowskiej Pyszce. Tam też odbyła się seria warsztatów manualnych: malowanie figurek, tworzenie własnych z masy solnej czy zabawy z materiałami i nicią czyli robienie szmacianek.

Do swojego świata najmłodszych wprowadzili wikingowie, opowiadając o swoich zwyczajach i sztuce walki, szkoląc nowych wojów wśród uczestników ferii. W Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu na ,,zimofrajdowców” czekał seans filmowy. Wspaniała opowieść o odwadze w filmie ,,Storm”. Odbyły się również podróże do Koszalina. Tutaj rozrywka czekała w parku trampolin SkyPark gdzie oprócz trampolin do dyspozycji był wielki basen z gąbkami oraz ściana wspinaczkowa. Swoje drzwi otworzyła dla nas w tym roku Politechnika Koszalińska. Podczas dwóch wykładów, każdy zwiększył swoją wiedzę na temat dronów oraz drukarek 3D.  Do zajęć taneczno - ruchowych zachęcało Stowarzyszenie ZAJA z Zieleniewa, które przeprowadziło je w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu.

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl