×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Na Rynku Staromiejskim w Koszalinie, odbyła się 6 edycja wydarzenia Tropem Wilczym Bieg Żołnierzy Wyklętych. Tradycyjnie biegano na dwóch dystansach: 1963 m i 10 km. Punktualnie o godzinie 12:00 na krótszym dystansie wystartowało ponad 150 zawodników. Wśród nich znalazła się spora grupa reprezentująca Gminę Kołobrzeg.

Jedyną szkolną reprezentacją była grupa z SP Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu do której uczęszczają nasze dzieci, ze swoim opiekunem Pawłem Myszyńskim. I miejsce w kategorii M-13 zdobył Aleksander Zatorski. Nasza brązowa medalistka z Halowych Mistrzostw Polski juniorów w chodzie na 3000 m, Kinga Waleriańczyk z Grzybowa, w kategorii K-16 zajęła II miejsce, a na metę przybiegła w czołówce. Gminę na tym dystansie reprezentował jeszcze Alex Olejniczak – Obroty i Weronika Stoma - Grzybowo.

Na dłuższym dystansie 10 km wystartowało ponad 220 biegaczy. Najlepszymi z naszych zawodników okazali się: Andrzej Biedrzycki ze Starego Borku w M-60 (I miejsce z czasem 40:01), Roman Waleriańczyk z Grzybowa w M-50 (III miejsce). 10 miejsce w ogólnej klasyfikacji zajął Tomasz Żmuda z Sarbii. Bieg ukończył także Adam Biedrzycki ze Starego Borku. Wszystkim uczestnikom należą się serdeczne gratulacje i podziękowania za hołd złożony poległym Żołnierzom Wyklętym. Dokładne wyniki mieszkańców m.in. naszej gminy – tutaj.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama