Generalny remont w świetlicy w Sarbii dobiegł końca. Podczas nowego otwarcia mieszkańcy miejscowości na własne oczy mogli zobaczyć i ocenić efekty prac. Uroczystego otwarcia obiektu dokonali wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek oraz radna i sołtys miejscowości Magdalena Kusiakiewicz. Jak podkreślił wójt jest to realizacja obietnicy. - Jak dziś pamiętam, kiedy zgromadziliśmy się w tej sali na jednym z pierwszych spotkań organizacyjnych Gminnego Klubu Seniora. Powiedziałem, że to miejsce się zmieni, tylko potrzeba na to czasu. Proszę zapamiętać to miejsce jakie jest, a jakie będzie. Teraz po generalnym remoncie widać efekty tamtych słów.

Mieszkańcy Sarbii, okolic i zaproszeni goście uczcili fakt nowego etapu w historii sołectwa, pierwszym wspólnym spotkaniem integracyjnym na nowo otwartej świetlicy. Budynek został poddany m.in. pracom rozbiórkowym, termomodernizacji dachu i ścian, wykonana została izolacja cieplna stropu, izolacje przeciwwilgociowe, akustyczne. Wykonano ściany działowe, uzupełniono ubytki w tynkach, malowanie ścian i sufitów. Wymieniono drzwi, zamontowano ogrzewanie podłogowe, wymieniono posadzki. Nad wejściem wykonano zadaszenie. To tylko część z wykonanych wielu mniejszych lub większych prac w budynku. Pracę warte 250 tys. zł przeprowadziła firma Usługi Budowlane Dawid Pawłowski.
Komentarze  
-1 #1 radomir 2018-10-06 19:55
Konwent Wójtów to PiS bis. Warto o tym już teraz wiedzieć.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama