Web
Analytics
Akcja - Szkoła ,,Na dobry początek”
W ramach akcji Gminy Kołobrzeg ,,Szkoła na dobry początek” wyposażyliśmy, 185 uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dźwirzynie i 225 uczniów Szkoły Podstawowej im. Mieszka I w Drzonowie (wraz z ostatnimi klasami gimnazjum) w worki sportowe.

Ten przydatny i coraz bardziej popularny szkolny gadżet ma wiele zastosowań. Pierwotnie służy jako worek na strój sportowy, jednak służy też jako plecak, torba na wycieczki szkolne, w sezonie widywaliśmy dzieci i młodzież na plażach z tego typu workami. Jest to też wyjątkowa identyfikacja gminnych uczniów, a także element promocji Gminy Kołobrzeg. To pierwsza edycja akcji, a już mamy pomysły na kolejne szkolne gadżety, w następnym roku szkolnym. - podkreśla pomysłodawca akcji Tomasz Jankowski z Referatu Promocji i Kultury Urzędu Gminy Kołobrzeg. Jako pierwsze z worków cieszyły się dzieci z klas pierwszych, które otrzymały worki z rąk samego wójta Gminy Kołobrzeg Włodzimierza Popiołka. Był to prezent w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej w szkołach, a kiedy to pierwszoklasiści składali ślubowanie oraz zostali pasowani na ucznia.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl