Blisko czterdziestoosobowa grupa młodych piłkarzy z NKS ASTRA Ustronie Morskie, wraz z trenerami przebywała w dniach 19 – 25 lutego br. na obozie sportowym w górach. Bazą pobytową sportowców był Ośrodek Wczasowy „Morskie Oko” w Karpaczu. Głównym celem wyjazdu było m.in. doskonalenie umiejętności techniczno – taktycznych oraz kształtowanie zdolności motorycznych piłkarzy.

Treningi były prowadzone przez kilku trenerów w kilku grupach treningowych. Zajęcia odbywały się na boisku, hali sportowej oraz w terenie i na basenie mówi Adam Matuszewski, trener klubu ASTRA. Udało nam się przeprowadzić również kilka sparingów z piłkarzami Akademii Piłkarskiej Polkowice – dodaje trener. W trakcie obozu odbywały się też zajęcia teoretyczno – taktyczne oraz projekcje filmowe. Był też czas wolny na zwiedzanie i doskonalenie umiejętności narciarskich na pobliskich stokach. Uczestnicy obozu zobaczyli m.in. sztolnię w Kowarach, Park Miniatur w Kowarach, zaliczyli lodowisko oraz skorzystali z atrakcji wodnych w Aquaparku „Gołębiewski” w Karpaczu.

Mam nadzieję, że ciężka praca w trakcie obozu podniosła poziom umiejętności i sprawności naszych zawodników oraz przyczyni się do osiągnięcia lepszych wyników sportowych podczas rywalizacji ligowej – dodaje Robert Żolik, Prezes NKS ASTRA.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama