Kilkanaście minut pożaru wystarczyło, by wielopokoleniowa rodzina z Kukini (gm. Ustronie Morskie) straciła dorobek życia. Teraz walczą o odbudowę zniszczonego domu. Na szczęście w tej walce nie są sami. Wsparcia finansowego, w trybie natychmiastowym, w formie zasiłku celowego wypłacił dziś rodzinom Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustroniu Morskim.

Poszkodowanym zaproponowano także wsparcie psychologiczne. Pomoc w postaci lokum tymczasowego i całodziennego wyżywienia dla rodziny zaoferowali właściciele ośrodka „Imperiall” w Sianożętach. Rodziny otrzymały od osób prywatnych odzież i żywność, za którą bardzo serdecznie dziękują. To jednak kropla w morzu potrzeb. Rodzina chciałaby z powrotem zamieszkać na swoim, ale odbudowa domu przerasta ich możliwości finansowe, dlatego potrzebują naszego wsparcia.

W tym celu, rodzina pogorzelców założyła prywatne konto pomocowe na które od dziś, można wpłacać środki finansowe:

Nr konta 56 1020 2821 0000 1702 01 29 6730 Małgorzata Kameduła z dopiskiem „na budowę domu”.

W sprawie udzielenia pomocy można kontaktować się także z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ustroniu Morskim tel. 943514177.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama