W Gościnie odbyło się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania „SIŁA W GRUPIE” w celu oceny wniosków o przyznanie pomocy w ramach projektów grantowych z zakresu "Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, lub kulturalnej oraz zachowanie dziedzictwa lokalnego" . Wysoko na liście rankingowej znalazł się wniosek gminy Ustronie Morskie.

Komisja Konkursowa przyznała gminie Ustronie maksymalną kwotę dofinansowania, przypadającą gminom wiejskim w tym naborze projektów tj. 7.500,00 zł. W ramach otrzymanego wsparcia gmina Ustronie Morskie wykona nowe tablice ( 2 szt.) z planami miejscowości gminy Ustronie Morskie, zakupi stojak na rowery przy Centrum Informacji Turystycznej i Promocji (ul. Osiedlowa 2B), oraz wyda mapkę z atrakcjami gminy Ustronie Morskie i okolic. Termin realizacji zadania powinien zakończyć się najpóźniej do 30 czerwca 2018 r.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama