×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W dniu 11 grudnia, w sali narad urzędu gminy odbyło się szkolenie z zakresu możliwości uzyskania dofinansowania oraz przygotowania wniosków o dofinansowanie z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze 2014-2020”. Planowany nabór, w ramach Priorytetu 4 pn. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, odbędzie się w dniach 15 stycznia – 09 lutego 2018 r. Limit środków w ramach tego naboru to kwota: 1 620 000,00 zł (jeden milion sześćset dwadzieścia tysięcy 00/100). Prezentacja ze szkolenia dostępna jest tutaj Informacji udziela Stowarzyszenie Rybacka Lokalna Grupa Działania „Morze i Parsęta” tel. 94 35 45 753, www.morzeiparseta.pl
Komentarze  
+2 #1 K C 2017-12-14 23:13
Hichot historii.
Czlonek Komitetu Centralnego towarzysz Ryszard z przestepczej PZPR dzieli pieniedzmi Unii.
Taka tragikomedia mozliwa tylko w Kolobrzegu .Twierdzy zbrodniarzy zbrodniczej PZPR. , UB I zbrodniczej organizacji przestepczej WRON TeSSiMira i Kroczynskiego "naukowca"
"Niewazne skad przychodzicie wazne ze jestescie sprawdzonymi w boju zdrajcami Polski i bratobojcami " mowil Kwasniewski syn zbrodniarza Stolzmana .
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama