Urząd Gminy Ustronie Morskie informuje, iż odbiór odpadów zielonych ze wszystkich nieruchomości położonych na terenie Gminy zgłoszonych do gminnego systemu gospodarki odpadami odbywa się w okresie od marca do listopada, co tydzień, w każdy piątek. Odbiór odpadów następuje każdorazowo po uprzednim zgłoszeniu do Urzędu Gminy (telefonicznie na numer 94 35 14 181, pisemnie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w pok. nr 15) do godz. 14.00 dnia poprzedzającego odbiór tych odpadów.

Przypominamy o ograniczeniu ilości wystawianych odpadów zielonych do 240l jednorazowo. Odpady należy umieścić w worku koloru czarnego ( zalecana pojemność worka 80l ), związanym, przed posesją, w dniu odbioru. Odbiór tych odpadów jest bezpłatny. Tu wrzucamy: - odpady komunalne stanowiące część roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów, parków i cmentarzy, a także targowisk, drobne gałęzie drzew i krzewów, liście, kwiaty, skoszoną trawę, trociny drzew, owoce i warzywa. Nie wrzucamy: - kości zwierząt, mięsa i padliny zwierząt, ziemi, darniny, konarów drzew, oleju jadalnego, drewna impregnowanego, płyt wiórowych i MDFG, odchodów zwierząt, popiołu, innych odpadów komunalnych.
Komentarze  
0 #1 Vip346 2018-04-16 16:04
Szkola zupelnie podobna do ZSZ Wronki:)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Łukasz Mielnikiewicz

 

×
Reklama