Wójt Gminy Jerzy Kołakowski przystępuje do realizacji kolejnych zadań inwestycyjnych w naszej gminie.W najbliższych miesiącach będą wykonywane :

- Przebudowa ul. Łąkowej w Ustroniu Morskim
- Przebudowa ul. Krótkiej w Ustroniu Morski
- Budowa chodnika na ul. Sztormowej w Sianożętach
- Budowa II etapu parkingów przy ul. Jantarowej w Ustroniu Morskim (w sąsiedztwie Urzędu z przeznaczeniem dla turystów i mieszkańców)
- Przebudowa drogi – łącznika przy ul. Chrobrego 28 w Ustroniu Morskim

W końcowej fazie realizacji są:
- Budowa alejek na cmentarzu w Rusowie
- Przebudowa ul. Bogusława XIV w Ustroniu Morskim
- Budowa ulicy Liliowej, ul. Kwiatowej oraz ul. Wczasowej w Sianożętach – (etap I - ul. Kwiatowa do skrzyżowania z ul. Liliową)

Na rozpoczęcie prac czekają inne Inwestycje zaplanowane na ten rok jak, m.in. Przebudowa promenady w Ustroniu Morskim – trasa turystyczna R-10, budowa placu zabaw w Sianożętach,

W fazie projektowania jest budowa żłobka w Ustroniu Morskim w ramach Programu Maluch +, budowa zatok parkingowych i wjazdów na posesję na ul. Topolowej, przebudowa ul. Turystycznej w Ustroniu Morskim,budowa nowej drogi między ul. Leśną, a ul. Polną, budowa placu zabawa na ul. Górnej – zmiana dotychczasowego projektu, projekty na przebudowę dróg w Kukince i Kukini.

Plan inwestycyjny na rok 2018 obejmuje jeszcze kilka pozycji w tym: przebudowa ul. Ku Słońcu i w Kukince, przebudowa drogi w miejscowości Gwizd, przebudowa drogi bitumicznej Bogusława XIV do ul. Chrobrego w Ustroniu Morskim, przebudowa drogi przy szeregu nr 10 na ul. Górnej. Jednak są one przewidziane na drugą połowę roku. Wójt Jerzy Kołakowski dziękuje tym Radnym, którzy poparli taki kształt budżetu oraz wsparli jego plany inwestycyjne. Mieszkańców prosimy o cierpliwość i zrozumienie.
Komentarze  
+3 #1 felczer 2018-05-09 16:11
Akcja wybory i tyle w temacie
Cytować
0 #2 Re Zyd & Juda 2018-05-16 17:27
Sniadolicy z Hamerykansky Juniwersity :o
Oni juz tu sa :sad:
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl