2 maja, w ramach długiego weekendu majowego, można było bezpłatnie zwiedzać farmę fotowoltaiczną w Ustroniu Morskim. "Wśród osób, które w tym dniu odwiedziły ustrońska inwestycję byli głównie turyści i wczasowicze korzystający z urlopu w naszej gminie podczas długiego weekendu majowego” – mówi Piotr Baryłowicz, pracownik Spółki Gminna Energia.

Przypominamy, że farmę fotowoltaiczną można zwiedzać także w inne dni roku. Wystarczy skontaktować się z pracownikami spółki pod adresem poniżej. Zapraszamy do zwiedzania zarówno osoby indywidualne jaki i grupy zorganizowane.

Kontakt: Gminna Energia Ustronie Morskie Sp.z.o.o. Piotr Baryłowicz ul. Rolna 2, 78-111 Ustronie Morskie Tel. 94 35-14-164 (Budynek Urzędu Gminy pok. Nr 21) w godz. 7:30-15:30
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl