Gmina Ustronie Morskie zaprasza wszystkich mieszkańców oraz wypoczywających w miejscowości turystów na decydujące spotkania eliminacji Mistrzostw Polski roczników 2003 i 2004. rywalizację młodych piłkarzy zaplanowano 29 maja o godzinie 12:00 i 14:00 w Ustroniu Morskim. Stawką spotkań jest udział w turnieju finałowym Polskiego Związku Piłki Nożnej im. K.Deyny oraz K.Górskiego. -

Wesprzyjmy wspólnym dopingiem następców Grosickiego i Krychowiaka w walce o upragnione finały !!! Dodajmy, że w meczu eliminacyjnym (rocznik 2004) będziemy mogli zobaczyć wychowanka Nadmorskiego Klubu Sportowego „ASTRA” Ustronie Morskie – Roberta Żolika - czytamy w nadesłanym komunikacie.


Wszystkie mecze odbędą się na boisku trawiastym przy ul. Woj. Polskiego 24 b w Ustroniu Morskim. Serdecznie zapraszamy !!! Wstęp na imprezę piłkarską jest bezpłatny.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama