8 października, trzy tygodnie wcześniej niż planowano, oddano do użytku ulicę Krótką w Ustroniu Morskim. W odbiorze uczestniczyli m.in. wójt Jerzy Kołakowski, przewodniczący rady Andrzej Basarab, sołtys Ustronia Morskiego Julian Rosiński oraz inspektor urzędu gminy – Piotr Byczkowiak. Stronę wykonawcy – firmę Usługi Budowlano Drogowe z Białogardu reprezentował Mirosław Rosiak, oraz inspektor nadzoru inwestorskiego Wiesław Grzywacki.

Przebudowa drogi polegała na wykonaniu nawierzchni jezdni z kostki betonowej brukowej wraz odwodnieniem na długości 173 m. Wartość zadania to koszt : 217.419,46 zł.


Z pewnością oddanie ulicy do użytku jest ogromną ulgą dla mieszkańców, którzy przez długi czas borykali się z wieloma problemami związanymi z jej budową. Mimo trudności miejmy nadzieję, że teraz są zadowoleni i cieszą się nową, zmodernizowaną i bezpieczną drogą.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama